Mergina ieško vaikino

Merginos ieško vaikinų – jei reikėtų rinkti populiariausius skelbimus, tai skelbimai su šia antrašte, neabejotinai būtų vieni populiariausių. Tačiau, ar žinojote, kad šių skelbimų autorės neretai padaro daug įvairių klaidų ruošdamos bei talpindamos šiuos skelbimus? O juk būtent jų ir reikia vengti. Taigi, pats metas sužinoti, kokios klaidos yra daromos.

Skelbimas neiškeliamas į viršų

Kaip žinia, kai kurie skelbimų portalai suteikia galimybę skelbimus iškelti. Tai reiškia, jog tokie skelbimai bus greičiau pastebimi nei visi likusieji. Juk būtent jums to ir reikia? Tokiu atveju nepraleiskite puikios progos pasinaudoti šia funkcija.

Neatnaujinamas skelbimo turinys

Labai dažnai mergina ieško vaikino ir skundžiasi, kad nesulaukia susidomėjimo. Taip gali nutikti dėl įvairiausių priežasčių, tačiau apie vieną iš galimybių susimąstoma ypač retai – pasirodo, tereikia atnaujinti savo skelbimo turinį.

Skelbimai – be nuotraukų

Pats metas pakalbėti ir apie dar vieną, dažnai daromą klaidą. Tai – skelbimai be nuotraukų. Ko gero, neriekia ir sakyti, kad skelbimai, turintys nuotraukas, pastebimi kur kas greičiau. Taigi, jei jūsų tikslas yra kuo greičiau sulaukti susidomėjimo, tokiu atveju, belieka tik pridurti, kad talpinti skelbimą be nuotraukos, yra tikrų tikriausia klaida.

Nurodomi nebegaliojantys kontaktiniai duomenys

Na, o pabaigai – trumpai apie dar vieną klaidą, kuri, pasitaiko taip pat dažnai. Pasirodo, labai dažnai merginos ieško vaikinų skelbimuose yra nurodomi nebegaliojantys kontaktiniai duomenys. Dažniausiai taip nutinka dėl paprasčiausio aplaidumo. Belieka tik pridurti, kad šios klaidos išvengti labai paprasta – tereikia tik daugiau atidumo.

Ankstesnis straipsnisDirbtinio akmens stalviršiai – kiekvienoje virtuvėje
Kitas straipsnisAtsinaujinanti energetika ir saulės moduliai: alternatyva išeikvojamiems ištekliams

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here