Seo optimizacija

MSN specializuota paieška

MSN Search Toolbar yra nemokama programa. Prideda papildomą įrankių juostą programoje Internet Explorer. Toje juostoje yra MSN paieškos eilutė, galima pasirinkti: ieškoti internete ar savo kompiuterio diske. Ši įrankių juosta leidžia viename Internet Explorer lange sudėti kelias svetaines kaip korteles. MSN dar turi naujienų paiešką (News) ir vietinę (Local) paiešką, bet abi jos ieško tik JAV ir Didžiojoje Britanijoje.

Yahoo! Specializuota paieška

Yahoo galimybė leidžia straipsnių paiešką tokiose čia išvardintose vietose, kurios reikalauja prenumeratos (mokesčio). Paieškai prenumeratos nereikia, jos prireiks tik tada, kai surasite straipsnį, kurį norite skaityti.

Kiekvienas iš šių žurnalų ar straipsnių rinkinių turi nuosavą paiešką, tačiau Yahoo paieška leidžia ieškoti informacijos iškart per kelis rinkinius.

Altavista vertimai

Šis vertėjas turi 2 galimybes:

Išversti teksto bloką iki 150 žodžių. Tekstas parašomas arba nukopijuojamas į aukštesnį langelį.

Išversti voratinklio dokumentą iki 100 KB dydžio. Dokumento adresas parašomas žemesnėje eilutėje.

Nurodžius tekstą, dar reikia pasirinkti kalbų porą- iš kurios į kurią versti. Galima 19 kalbų porų (daugelis Europos kalbų, japonų, korėjiečių, kinų, rusų)- daug daugiau nei siūlo Google. Asmeniniai knygelės autoriaus įspūdžiai: vertimas į rusų kalbą nesudarė gerų įspūdžių. Nepalyginamai geresnę vertimo kokybę garantuoja rusų kompanija Promt (www.promt.ru) tačiau šioje svetainėje verčiamos tik pagrindinės Europos kalbos.

Google paveikslų paieška

Paieško serveris Google pradiniame vaizde turi skyrių “Vaizdai”, jame indeksuota virš 2,1 milijardo nuotraukų. Viršutinės dalies galimybės paieškai patikslinti paimtos iš tekstinės informacijos paieškos. Paveiksliuko dydžio pasirinkimas leidžia pasirinkti tokį, koks geriau tinka vartotojo tekstui kaip iliustracija. Dydžiai kinta maždaug kas 100 taškų. Failų tipai: Google “apžiūri” populiariausius internete vaizdo formatus: .gif, .jpg., .bmp. Galima pasirinkti juodai baltus, pilkus arba spalvotus paveiksliukus, riboti paiešką pasirinkta interneto sritimi.

Yahoo paveikslų paieška

Lyginant su Google nėra paveikslo formato pasirinkimo (.jpg, gif ir pan.), mažesnis spalvingumo lygių pasirinkimas (dvi galimybės: spalvotas arba juodai baltas), tačiau galima pasirinkti turinio filtrą. Veikia klaidų taisymas – ištaiso žodį.

Apie seo skaitykite seopaslaugos.com bloge.

Ankstesnis straipsnisPapildomos Google paslaugos
Kitas straipsnisPAIEŠKOS SERVERIAI UŽSIENYJE IR LIETUVOJE

1 KOMENTARAS

  1. Daina graži, gražiai mergina dauoinja.O tokios šventės metu man artimesnė kita, tegul ir žydelio sukurta Lietuviais esame mes gimę,Lietuviais norime ir būt!Tą garbę gavome užgimę,Jai ir neturim leist pražūt!Kaip ąžuol’s drūt’s prie NemunėlioLietuvis nieko neatbos!Kaip eglė ten prie ŠešupėlėsIr vėtroj, ir žiemą žaliuos!Lietuviais esame mes gimę,Lietuviais norime ir būt!Tą garbę gavome užgimę,Jai ir neturim leist pražūt!Žodžiai: S. Zauerveinas

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here