lovos

Naujakuriai, kurdami savo namų lizdelį nuo nulio, susiduria ne tik su didelėmis finansinėmis 0išlaidomis, bet ir būtinybe priimti daug sprendimų per trumpą laiką. Dėl šių priežasčių dažnai nutariama kurtis po truputį, pradžioje įsigyjant tik tuos daiktus, kurie yra būtini kasdienio gyvenimo patogumui. Jei spintelė, maskuojanti vamzdžių raizgalynę vonioje, atliktinų darbų sąraše tikrai nėra prioritetas, tai be lovos gyventi ilgesnį laiką būtų sudėtinga. Išsirinkti šią miegamojo „karalienę“ lengva nebus: reikia atkreipti dėmesį ne tik į estetiką, bet ir patogumą, o kur dar suderinamumas su fengšui reikalavimais.

Čiužinys – bene svarbiausia lovos dalis

Lovos gabaritai –  vienas svarbiausių faktorių renkantis šios „griaučius“. Vienaip lovos atrodo ekspozicijų salėje, visai kitaip – miegamajame, kurio dydis yra kur kas mažesnis. Norint išvengti nesusipratimo, kai, įsigijus lovą www.baldusale.lt, šios dydis pasirodys netinkamas ne tik dėl estetinių, bet ir praktinių priežasčių (kažin ar norėtumėte, vos tik užėję į miegamąjį, tiesiogine to žodžio prasme įkristi į lovą?), būtina žinoti patalpos gabaritus ir nuspręsti, kokį plotą optimalu skirti šiam miego baldui.

Kokį stilingą baldą beišsiriktumėte, svarbu nepamiršti, jog gulėsite ne tiesiai ant jo, o čiužinio. Pastarojo, kad ir kaip užimti bebūtumėte, internetu aklai nepirkite: tai – daiktas, kurio patogumas bei tinkamumas gali būti išbandomas tik praktiškai. Jei dvejojate tarp kelių variantų, apsispręsti gali padėti ir specialistų patarimai. Teigiama, jog turintieji problemų su stuburu turėtų rinktis kietesnius čiužinius. Kieti čiužiniai su spyruoklėmis rekomenduojami ir daugiau sveriantiems asmenims, o lieknesniems – be spyruoklių, su latekso užpildu.

Gero miego garantas – dėmesys fengšui reikalavimams

Norint, jog lovos pasirinkimas išpildytų visus lūkesčius, galima skirti laiko ir fengšui patarimų analizei. Teigiama, jog svarbu ne tik lovos vieta, bet ir šios forma (profesija – vienas iš kriterijų šią renkantis). Jei jūs, gulėdami lovoje, galite matyti duris bei visą veiksmą, vykstantį kambaryje, o, tuo tarpu, kitam žmogui užėjus į kambarį, pirmiausia į akis krenta ne lovą, galite būti tikri, jog pasirinkote tinkamiausią savo guolio dislokacijos vietą. Rinktas paprastų formų, neturinčias aštrių kampų lovas.

Ankstesnis straipsnisKur rodoma Google adwords reklama
Kitas straipsnisIšskirtinės rankų darbo dovanos iš medžio – sprendimas vertinantiems originalumą

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here