„J.W. Reincke“ alus išrinktas sėkmingiausiu nauju 2014 metais į rinką įvestu produktu Lietuvoje – šią nominaciją paskelbė tyrimų bendrovė „Nielsen“ apdovanojimuose „Metų prekės ženklas“. Tokie duomenys gauti išanalizavus pardavimų duomenis bei atlikus vartotojų apklausą.

Sėkmingiausius greitojo vartojimo produktus „Nielsen“ atrinko per kelis etapus. Pirmojo etapo metu buvo analizuojami 2014 m. pardavimų duomenys bei išrinkti 3 sėkmingiausi nauji produktai skirtingose produktų grupėse. Antrame etape atlikta vartotojų apklausa, kaip šiuos naujus geriausiai parduodamus produktus vertina pirkėjai.

„Klausėme pirkėjų, ar vartoja tam tikrus produktus, ar matė lentynose, matė, bet nepirko, ar pabandė, ar pirko keletą kartų ir ar tapo reguliariais vartotojais. Vėliau vartotojų tyrimo duomenis ir pardavimų rezultatus sumavome ir išvedėme bendrą indeksą, kuris lėmė laimėtoją. Atsižvelgus į duomenis, „J.W. Reincke“ alus išrinktas sėkmingiausiu nauju 2014 m. produktu, nes išsiskyrė pardavimų duomenimis, t.y. buvo labai sėkmingas ir kartu buvo geriausiai vertinamas pirkėjų. Šis alus patiko tyrimo dalyviams, jie jį žinojo, pirko ir tapo nuolatiniais vartotojais. Visi duomenys rodo, jog tai – aukštai vertinamas produktas“ – rezultatus komentuoja Inga Ilkytė, „Nielsen“ komercijos vadovė Baltijos šalyse.

Siekdamas pagerbti ilgaamžes aludarystės tradicijas, „Švyturys-Utenos alus“ „J. W. Reincke“ alų pristatė pernai, daryklai minint 230 metų jubiliejų, ir pavadino jį savo įkūrėjo vardu.

„Mums šis produktas svarbus ir neeilinis, su savimi nešantis stiprų aludarystės meistriškumo krūvį. Labai džiugina tai, kad būtent alus pelnė sėkmingiausios naujovės apdovanojimą. Tai įrodo alaus kaip kategorijos aktualumą vartotojams, o tai, tikimės, stiprins alaus kultūros augimą Lietuvoje. Šis apdovanojimas mus įkvepia nesustoti ir toliau stengtis, kad išlaikytume alaus inovacijų lyderystę,“ – apdovanojimu džiaugėsi „Švyturio“ produkto ir alaus kategorijos vystymo vadovas Andrius Bagdzevičius.

Jūrų pirklių giminės atstovas J. W. Reincke Klaipėdoje alaus daryklą įkūrė 1784 metais: tuomet klaipėdiečiai išmoko pažangiau virti, fermentuoti ir subrandinti alų. Pirmąjį medalį – apdovanojimą už verdamo alaus kokybę ir skonį – Klaipėdos aludariai gavo dar 1883 metais.

„Džiaugiuosi, kad pelnėme vartotojų pasitikėjimą ir dar vieną „J. W. Reincke“ alaus kokybės įvertinimą – mūsų kasdienis dėmesys sulaukė įvertinimo. Kurdama „J. W. Reincke“ receptą, galvojau apie daryklos įkūrėją – kokio alaus jis galėjo tikėtis iš savo daryklos po kelių amžių ir kuo galėtume jį nustebinti šiandien. Neabejoju, kad Klaipėdos daryklos įkūrėjas būtų patenkintas šio alaus balansu ir harmonija bei naudojamomis geriausiomis žaliavomis, kilmingaisiais apyniais. Kad produktas pasiteisino, tą rodo ir sėkmingiausio naujo produkto titulas“, – sako „Švyturio“ vyriausioji aludarė Džuljeta Armonienė.

„Švyturio“ alaus darykla pasižymi unikaliu gamybos procesu, kurio metu alus fermentuojamas ne tik vertikaliose brandinimo talpose, bet ir senosiose horizontaliose. Jose alus bręsta pagal tradicinę, prieš kelis šimtmečius naudotą vokišką technologiją. „J. W. Reincke“ alaus skonyje ir aromate dominuoja miežinio salyklo derinys, harmoningai papildytas lengvu apynių kartumu. Tradicinį alaus pagrindą papildžius nedideliu kiekiu karamelinio salyklo, pavyko išgauti skaidrų ir lengvą, šviesaus gintaro spalvos žemutinės fermentacijos lagerį, subrendusį šaltyje.

Ankstesnis straipsnisKaip žengsite į pavasarį? Avalynės mados tendencijos
Kitas straipsnisRRT skelbia elektroninių ryšių rinkos 2014 m. IV ketvirčio duomenis

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here