vandens batutai

Šiltuoju metų laiku visi mėgsta leisti laiką gryname ore, ieškodami pramogų. Nemažai lietuvių mėgsta aktyvų laisvalaikio leidimo būdą, todėl vasarą ieško naujų pramogų ir užsiėmimų. Pastaruosius kelis metus Lietuvoje smarkiai populiarėja vandens batutai. Tai puiki pramoga tiek suaugusiems, tiek vaikams, kurie gali pradžiuginti tiek savaitgalį, tiek svarbios šventės metu.

Vandens batutai – puiki pramoga, kai lauke kaitina saulė ir norisi atsigaivinti. Lietuvoje kiekvienais metais ant įvairių vandens telkinių skirtinguose Lietuvos miestuose atidaroma vis daugiau vandens batutų parkų, kurie kviečia pramogauti čia didelius ir mažus.

Vandens batutų parkas – puiki pramoga. Dažniausiai jie įrengiami ant ežerų. Tai didžiulis kliūčių ruožas, kuris kuriamas pripučiamų batutų. Vandens batutai Lietuvoje atsirado vos prieš kelis metus, todėl kol kas tai labai populiarios vietos vasaros metu. Kiekvienais metais gyventojai kviečiami į vis didesnį batutų parkų skaičių. Parkas kviečia pramogauti ne tik vaikus, šeima,s bet ir suaugusiųjų kompanijas.

Batutų parkas namuose

Jeigu gyvenate netoli vandens telkinio arba svarbiai šventei ketinate išnuomoti sodybą ant ežero kranto, šios šventės metu galite pasidomėti ir papildomomis vandens pramogomis. Vandens batutai gali būti nuomojamas privačioms šventėms.

Tai geras pasirinkimas, kuriant vaikų šventę. Pavyzdžiui, rengiant vaikų gimtadienius ar krikštynas. Tačiau ne ką rečiau batutų nuoma domimasi ir suaugusiųjų šventėms. Ne tik švenčiant gimtadienius, bet ir mergvakarius ar bernvakarius. Norėdami surengti įspūdingą ir įsimintiną šventę, galite kreiptis į batutus nuomojančias kompanijas, kurios spritastys pripučiamus batutus į šventės vietą, pasirūpins jų parengimu, taip pat instruktuos, kaip reikėtų naudotis, o esant poreikiui – budės šventės metu ir užtikrins saugumą.

Saugumas – svarbiausia

Kad ir kaip būtų smagu pramogauti, kai laikas leidžiamas aktyviai, visuomet kyla įvairių traumų tikimybė. Todėl prieš leidžiantis į batutų parką pramogauti, reikėtų pagalvoti apie saugumą. Atvykus į vandens parką, reikėtų atidžiai išklausyti instruktažą, kuris pravedamas visiems į parką atvykstantiems pramogautojams. Jo metu išdėstomos taisyklės, kurių reikia laikytis pramogaujant parke.

Saugumą užtikrina budintys specialistai, tačiau save saugoti reikia ir patiems. Ant batutų elkitės atsargiai, stebėkite ne tik savo, bet ir aplinkinių veiksmus, taip pat dėvėkite gelbėjimo priemonę, o pasijutus blogai, kreipkitės į budinčius gelbėtojus.

Ankstesnis straipsnisLaidojimo paslaugos Vilniuje – kaip išsirinkti?
Kitas straipsnisPatarimai, padėsiantys lengviau pasiruošti kelionei

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here