Vienas iš pagrindinių „freelancerių“, kitaip laisvai samdomų specialistų, tikslų yra didinti savo žinomumą ir patraukti tikslinių klientų dėmesį. Tai galima padaryti įvairiais būdais: naudojantis socialiniais tinklais, tokiais kaip „Facebook“ ir „LinkedIn“, susikuriant asmeninę svetainę ir taip toliau. Kaip vieną iš ekonomiškai efektyviausių pasirinkimų šiuo atveju verta išskirti el. pašto rinkodarą. Taigi kuo ji naudinga „freelanceriams“?

Kas yra el. pašto rinkodara?

El. pašto rinkodara apibrėžiama kaip komercinio pranešimo, kitaip naujienlaiškio, siuntimas adresatams arba prenumeratoriams, davusiems aiškų leidimą tai daryti. Tai patogus būdas informuoti, skatinti ir kurti savo bendruomenę.

Nors el. pašto rinkodarai galima naudoti ir bendrinį adresą, pavyzdžiui, vardas.pavarde@gmail.com, to daryti nerekomenduojama. Jis gali atrodyti neprofesionaliai, nepatikimai ir mažinti siūlomų paslaugų vertę. Kur kas geresnis pasirinkimas šiuo atveju yra el. pašto dėžutė su nuosavu domenu, pavyzdžiui, vardas.pavarde@jusuverslopavadinimas.lt. Ji užsakoma kartu su hostingo, kitaip talpinimo planu. Jei norite tokia paslauga pasinaudoti ir jūs, greitai bei patogiai tai galite padaryti paspaudę ant šios nuorodos.

Galimybė sužinoti daugiau apie savo potencialius klientus

Žinodami savo auditorijos įpročius, pomėgius ir reakcijas, galite priimti svarbius verslo sprendimus ir atlikti reikiamus pokyčius. Be abejonės, el. pašto rinkodara tam labai praverčia. Pasirinkę patikimą el. pašto paslaugos teikėją ir turėdami tinkamą strategiją, galite ne tik išsiaiškinti, kokios nuorodos spaudžiamos jūsų el. laiškuose, bet ir kurie skaitytojai jas spusteli. Remdamiesi tokia informacija, galite suskirstyti skaitytojus į atskiras interesų grupes, siųsti jiems tikslinį turinį ir toliau formuoti norimą savo įvaizdį.

Asmeninių ir ilgalaikių santykių kūrimas

Kito asmens sutikimą siųsti jam savo el. laiškus galima laikyti tikra privilegija. Kitaip tariant, tai reiškia, kad gavote leidimą tiesiogiai su juo bendrauti. Taigi išnaudokite tai tinkamai: elkitės savo skaitytojais kaip su draugais ir parodykite jiems kuo didesnį rūpestį. Tokiu būdu padidinsite tikimybę, kad anksčiau ar vėliau šie taps jūsų klientais. Kitaip nei socialinė medija, el. paštas taip greitai nesikeičia. Todėl tikėtina, kad skirdami pakankamai laiko šiam kanalui, jo privalumus galėsite išnaudoti ilgą laiką.

Verslo matomumo didinimas

Tikriausiai kiekvienas laisvai samdomas specialistas nori plėsti savo auditoriją, tokiu būdu tikėdamasis padidinti klientų ratą. Turint puikią el. pašto rinkodaros strategiją, galima visa tai įgyvendinti. Skirkite pakankamai laiko tam, kad sukurtumėte skaitytojams aktualų, patrauklų ir naudingą turinį. Taip paskatinsite juos dalintis ir tapsite labiau matomi.

Yra ne viena priežastis, kodėl apgalvota ir atsakingai vykdoma el. pašto rinkodara gali būti naudinga „freelanceriams“. Taigi jeigu vis dar neišnaudojate šio kanalo privalumų, galbūt pats metas pradėti tai daryti? Nieko nelaukite ir užregistruokite nuosavą domeną kartu su talpinimo planu – kurkite profesionalų įvaizdį ir lojalių klientų ratą.

Ankstesnis straipsnisKaip pasirinkti tinkamą duomenų centro lokaciją?
Kitas straipsnisVadovas, kaip pagreitinti svetainės įkėlimo laiką

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here