Nuo senų laikų iki šių dienų išliko tikėjimas, jog brangieji akmenys turi ne tik magiškų, bet ir gydomųjų savybių. Tebėra manoma, jog šie mineralai daro teigiamą įtaką dvasinei, jausminei ir fizines savijautai.

Kokie brangieji akmenys yra laikomi itin naudingi žmogui?

Ezoterikai yra įsitikinę, jog žmogui labiausiai pasitarnauja tokie brangieji akmenys – rožinis kvarcas, geltonasis citrinas, juodasis oniksas, turkis, granatas ir lazuritas. Manoma, jog rožinis kvarcas stiprina meilės ir gailestingumo jausmus, citrinas skatina pasitikėjimą savo jėgomis.

O juodasis oniksas apsaugo nuo negatyvios energijos ir ugdo ištvermę, turkis dovanoja ramybės jausmą, o granatas – energiją. Tuo tarpu lazuritui skirta intuicijos aštrinimo ir minčių skaidrinimo misija. Tarp šių vertingų dvasine prasme akmenų palikta vietos ir ametistui, kurio paskirtis – savininką saugoti nuo burtų ir piktų kėslų, košmarų bei alkoholizmo.

Kodėl ametisto akmuo vadinamas patikimu amuletu?

Ametistą labai vertina budistų vienuoliai, nes mano, jog šis akmuo atstovauja dvasinę valdžią, apsaugodamas besivystančią sąmonę nuo harmoniją griaunančių blogio bangų. Todėl jam priskiriamas ir visagalio amuleto vaidmuo, nes jis ne tik padeda perprasti priešybių vienybę, bet ir suteikia sielai ramybės ir taikos.

Jis ypač reikalingas yra tiems, kurių darbas susietas su svetimų problemų sprendimu, nes palaiko dvasinį budrumą, garbingumo jausmą ir gebėjimą priimti teisingus sprendimus. Tai tikrai idealus vaistas nuo mentalinės įtampos. Jo dėka laipsniškai pereinama nuo žemesniojo proto lygmens prie aukštesniojo.

Kas nutinka žmogui tada, kai jis delne laiko ametisto akmenį?

Kai žmogus palaiko rankoje šį kristalą, jam kuo puikiausiai susikoncentruoja ir nuskaidrėja mintys, pagerėja atmintis, o loginiai sprendimai persismelkia dvasingumu. Tada pasireiškęs sąmonės kitimas tiesiogiai sąlygoja dvasinį atbudimą.

Tada atsiranda ideali jausminė pusiausvyra, kuri gesina karštakošiškumą, emocinių audrų, pykčio protrūkius, impulsyvumą, mentalinį ir jausminį fanatizmą, liguistą prisirišimą prie žemųjų aistrų, nuima mirties baimės slogutį. Žmogus, turintis prie savęs ametistą yra apsaugotas nuo psichikos sudirgimo, jos stabilumo praradimo. Vertingų brangiųjų akmenų, tarp jų ir ametistą, galite įsigyti internetinėje parduotuvėje: https://mazojiindija.lt/product-tag/ametisto-akmuo/.

Ankstesnis straipsnisSužadėtuvių žiedai: viskas, ką reikia žinoti
Kitas straipsnisĮdiekite VPN ir įgykite laisvę internete

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here