Niekas nenori suskeldėjusių lūpų. Tačiau šalta, sausa, vėjuota ar tiesiog nesėkmė genų srityje tikrai gali išsausinti ir suerzinti šią švelnią ir jautrią veido dalį. Todėl reguliariai naudokite lūpų balzamą – tai geriausias būdas išlaikyti lūpų drėgmę ir išvengti lūpų suskilinėjimo. Visi lūpų balzamai, nesvarbu, kokios jų sudedamosios dalys, iš esmės yra būdas pakeisti arba papildyti įprastą odos drėgmę išlaikantį barjerą. Lūpų balzamai veikia taip pat, kaip ir lūpų blizgesys, nors pirmasis yra labiau gydomasis, o antrasis – daugiau kosmetinės paskirties.

Kas yra lūpų balzamai?

Paprastai lūpų balzamai gaminami iš mentolio, kvapiųjų aliejų, bičių vaško, kamparo, vazelino ir kitų įvairių komponentų, pavyzdžiui, aliuminio, salicilo rūgšties ir vitaminų. Perkant lūpų balzamus reikia atsižvelgti į tam tikrus veiksnius. Yra sudedamųjų dalių, kurios, esančios lūpų balzamuose, gali sukelti geresnį rezultatą ir ilgalaikį gydymą.

Natūralūs

Iš esmės visi lūpų balzamai yra sukurti tuo pačiu tikslu ir neabejotinai yra veiksmingi savais būdais. Tačiau vis tiek svarbu rinktis lūpų balzamas, kurių sudėtyje yra natūralių medžiagų. Taip būsite tikri, kad naudodami lūpų balzamus nedirginsite suskeldėjusių ir sausų lūpų.

Ieškokite itin draugiškų aliejų

Perkant lūpų balzamą geriausia pirkti tuos, kurių sudėtyje yra augalinių aliejų, pavyzdžiui, alyvuogių aliejaus ir migdolų aliejaus. Būtent šių rūšių augaliniai aliejai yra naudingi sugrąžinant lūpoms natūralius riebalus. Vadinasi, turėsite sveikai atrodančias, švarias ir blizgančias lūpas.

Apsvarstykite, kokių paslaugų lūpoms norite iš savo lūpų balzamo

Ar norite jį naudoti kaip kasdienę lūpų blizgesio alternatyvą? Ar ieškote medicininio gydymo, susijusio su itin sausomis, stipriai suskilinėjusiomis lūpomis? Ar norite, kad lūpos būtų apsaugotos nuo saulės spindulių? O gal tiesiog norite turėti tokią ypatingą apsaugą, kurios taip ilgėjotės? Lūpų balzamo paskirtis gali būti įvairi – nuo kasdienės lūpų priežiūros iki itin apsaugančių lūpų balzamų.

Atsižvelkite į tai, koks oras vyrauja jūsų gyvenamojoje vietoje

Kaip dažnai turėtumėte naudoti lūpų balzamą, kad lūpos nesuskeldėtų? Tai priklauso nuo vietos, kurioje gyvenate, ir metų laiko. Pavyzdžiui, jei gyvenate Denveryje, tipiškas oras arba klimato sąlygos žiemą būtų labai sausos ir šaltos, o saulės daug. Vadinasi, svarbu, kad lūpų balzamą naudotumėte kasdien, tepdami jį porą kartų per dieną. Jei jūsų krašte ne taip sausa, ne taip šalta ar ne taip saulėta, lūpų balzamą galite naudoti rečiau.

Rinkitės lūpų balzamą su apsauga nuo saulės

Lūpos, kaip ir kitos saulės spindulių veikiamos veido sritys, patiria saulės spindulių poveikį, tačiau paprastai jų neapsaugo apsauginis kremas nuo saulės. Todėl ekspertai primygtinai rekomenduoja naudoti lūpų balzamą su saulės spindulius blokuojančiu ingredientu. Tačiau žmonės turėtų būti atsargūs naudodami lūpų balzamus su apsaugos nuo saulės elementais. Kai kurie žmonės yra jautrūs apsauginiam kremui nuo saulės ir jų lūpos gali suskeldėti, nes jie naudoja jį ant lūpų. Vadinasi, pastebėję niežėjimą ar paraudimą, grįžkite prie lūpų balzamo be papildomos apsaugos.

Stebėkite pirmąją nusipirktų lūpų balzamų partiją

Tikrai sunku atskirti skirtingus lūpų balzamų ingredientus ir jų polinkį gydyti suskilinėjusias lūpas. Tiesą sakant, pasitaiko atvejų, kai kai kurie lūpų balzamai gali net pabloginti situaciją. Todėl labai svarbu atkreipti dėmesį, ar tam tikro prekės ženklo lūpų balzamas iš tikrųjų gali padaryti daugiau žalos nei naudos.

Jei taip yra, tuomet geriau susirasti kitą prekės ženklą ir ieškoti galimo ingrediento, kuris galėjo sukelti sudirginimą. Iš tiesų, tai jau buvo sakyta anksčiau, bet tai tikrai verta pakartoti: Tačiau dar kartą pakartojama, kad tai dar kartą priminė: greičiausias būdas moteriai atnaujinti savo išvaizdą – tiesiog perbraukti lūpų dažus ant bučinių. Tačiau tai neįmanoma, jei lūpos sausos ir suskeldėjusios.

Ankstesnis straipsnisKodėl televizorių remontas yra geriau nei naujo prietaiso įsigijimas?
Kitas straipsnisGelžbetonis ir jo privalumai, bei kodėl verta rinktis būtent šią statyboms skirtą medžiagą?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here