viešbučių instaliacijos

Geras verslas privalo nuolatos tobulėti ir atsinaujinti. Viešbučių versle daugybė dalykų sudaro tai, dėl ko klientai mėgs ir rinksis vieną, o ne kitą apgyvendinimo įstaigą. Tokios detalės kaip išmanios viešbučių instaliacijos, specifiniai jungikliai, valdymo centrai, rozetės, jungtys – visa tai taip pat įsirėžia kliento atmintyje, nes jam arba patogu naudotis tokiais dalykais, arba ne.

Išmanūs spendimai viešbutyje atsipirks keleriopai

Tad jeigu mąstote, ar atsipirks naujų plytelių išklijavimas voniose, pagalvokite ir apie tai, kaip jums atsipirks modernios valdymo instaliacijos. Viešbučiui reikia ne tik atnaujinti interjerą ar automobilių stovėjimo aikštelę, bet ir modernizuoti pastatų, patalpų aplinkos valdymą: temperatūrą, šviesą, elektrą, vėdinimą ir kitus dalykus. Tai atsipirks dėl to, kad pavyks sutaupyti energijos, ir dėl to, kad modernios technologijos iškart leis pakelti viešbučio lygį, taigi, ir nakvynės kainą.

Visame pasaulyje suprantami reikalavimai viešbučiams

Viešbučių personalas visuomet moka ne tik gimtąją kalbą, bet ir kelias užsienio kalbas. Juk apsistoti viešbutyje tenka užsieniečiams. Todėl ir išmanios sistemos viešbučiams turi atitikti specialius reikalavimus ir „susikalbėti“ su visų šalių žmonėmis. Pradedant visame pasaulyje vienodai atrodančiais  specialiais ženklais (ugnis, nerūkyti, išėjimas, neigaliesiems ir pan.), baigiant rozetėmis, į kurias galima įkišti ir anglišką, ir europietišką jungtuką, ir USB ir mutlimedijoms įjungti. Išmanios šviesa kelią rodančios sistemos – tai visame pasaulyje geruose viešbučiuose dėl klientų patogumo naudojamas dalykas. Eidami koridoriais klientai pagal šviesą galės lengvai surasti savo kambarius.

KNX pastato valdymo sistema viešbutyje itin pravers ir administracijai, ir klientui

Išmanios KNX sistemos į vieną tinklą sujungs ir visus individualius komforto valdiklius, ir visą pastato struktūrą. Todėl bus lengva per centrinį valdymo puntą reguliuoti visas sistemas: žaliuzes, šviesas, vėdinimą, apšvietimą, apsaugą ir pan. Kartu bus galima užtikrinti efektyvų energijos suvartojimą.

Klientai taip pat liks patenkinti galėdami ne apgraibomis po visą kambarį ieškoti skirtingose vietose esančių jungiklių, o vienoje vietoje patogiai valdyti visus esminius parametrus, suteikiant sau maksimalų patogumą viešnagės metu.

Išmanios sistemos valdymo centras kliento kambaryje

Dažniausiai kliento ir išmanių jungčių pažintis kambaryje prasideda sulig kortele – raktu. Patekus į kambarį reikiamoje vietoje palikus kortelę, galima naudoti elektrą ir visus kitus valdymo elementus. Taip viešbutis, aišku, sutaupo, nes kol klientas yra išėjęs, nesieikvoja elektra.

Centrinis valdymo skydelis – jungiklis – iš Jung pasižymės itin stilingu, prabangiu dizainu. Piršto prilietimu galima valdyti daugybę funkcijų kambaryje. Čia panorėjus gali skirtingai reguliuotis apšvietimas, gali užsitraukti ar atsitraukti žaliuzės, galima nustatyti žinutę administracijai, kad nebūtų trukdoma, arba iš anksto įspėti ir dėl maisto užsakymo bei kitų paslaugų. Visa tai ir dar daugiau, naujoves mėgstančiam klientui netgi taps susidomėjimo objektu ir prie valdymo skydelio laiką jis leis maloniai.

Ankstesnis straipsnisBuitinė chemija: ką daryti, kad ji nepakenktų?
Kitas straipsnisBatai internetu – patogus, greitas bei ekonomiškas būdas papildyti savo avalynės kolekciją