Geriausia, kai darbo paieškomis užsiima įdarbinimo agentūra. Tokios įmonės labai paspartina darbo paieškų procesą, padeda sklandžiai atlaikyti pokalbius su darbdaviu. Jos padeda pasirinkti pačią tinkamiausią karjeros kryptį, pataria, kaip geriau parašyti CV, organizuoja įvairius mokymus, teikia individualias konsultacijas savo klientams.

Kaip vyksta įdarbinimo agentūrų darbas?

Įdarbinimo agentūros įprastai tiesiogiai dirba su darbuotojų ieškančiomis įmonėmis, jos bendrauja su darbuotojų ieškančiais darbdaviais ir galimais kandidatais į siūlomas darbo vietas. Padeda reikalui esant pakoreguoti gyvenimo aprašymus, bei pasiruošti darbo pokalbiui su numatytu darbdaviu.

Įdarbinimo agentūros rūpinasi įdarbinimu nuo pradžios iki galo, taip palengvindamos įmonių vadovų tinkamų darbuotojų paieškas ir, žinoma, padeda žmonėms susirasti darbą pagal jų sugebėjimus ir kvalifikaciją.

Kaip išsirinkti įdarbinimo agentūrą?

Šiais laikais interneto platybėse galima rasti begales įdarbinimo agentūrų, bet sunkiausia užduotis yra rasti gerą, patikimą agentūrą, kuri neapviltų. Ieškant agentūros visada pasidomėkite ar įmonė turi adresą ir pagrindinį ofisą, į kurį galėtumėte atvykti pokalbiui.

Kai esate įsitikinę, jog tokia įmonė egzistuoja, tada drąsiai galite bendrauti ir nuotoliniu būdu, kas šiais laikais yra labai patogu.  Kitas būdas yra internete pasidomėti žmonių atsiliepimais apie vieną ar kitą jūsų išsirinktą  agentūrą.  Jei įdarbinimo agentūra neturi registruoto įmonės adreso ar buveinės, galimas variantas, kad tai nepatikima agentūra, kurios veikla susijusi su apgavystėmis.

Ar įdarbinimo agentūros bendradarbiauja su užsienio darbdaviais?

Įdarbinimo agentūros bendradarbiauja ne tik su Lietuvos įmonėmis, bet ir su užsienio įvairiausiomis įmonėmis. Taip praplėsdamos galimybes susirasti darbą, kuris tenkins darbo beieškančio žmogaus lūkesčius. Darbindamiesi per agentūras jus būsite saugūs, nes būsite įdarbinti su normaliomis darbo sutartimis, todėl turėsite visas jums priklausančias socialines garantijas.

Tačiau reikia būti atsargiems su privačiais asmenimis, kurie dažniausia siūlo padirbėti užsienyje, ieškodami patiklių žmonių, prižadėdami jiems labai geras darbo ir gyvenimo sąlygas bei didelį atlyginimą , o jiems atvykus į nurodytą vietą visi ankstesnieji pažadai neatitinka tikrovės. Tad ieškodami darbo visada rinkitės tik patikimas ir geras rekomendacijas turinčias darbo paieškos agentūras, kurios garantuos saugų įsidarbinimą.

Ankstesnis straipsnis5 patarimai moterims, kaip atrodyti patraukliau
Kitas straipsnisMiegamojo lovos poveikis jūsų poilsiui

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here