Konstrukciniams elementams prie įvairių paviršių tvirtinti skirti nailoniniai kaiščiai yra patikimas būdas norint užbaigti montavimo darbus. Pagal tai, prie kokio paviršiaus tvirtinsite pasirinktą elementą galite išsirinkti ir nailoninio kaiščio tipą. Užėję į šį puslapį https://torx.lt/kategorija/tvirtinimo-detales/kaisciai-ivairiems-tvirtinimams/ galite rasti įvairaus tipo kaiščių: gipso kartonui, polistirolui, betonui, universalių, įsukamų ar įkalamų kaiščių.

Ką reikėtų žinoti apie kaiščius į gipso kartoną?

Norint pritvirtinti pasirinktą daiktą prie gipso kartono patartina rinktis metalinius. Tokie kaiščiai gali atlaikyti nedideles arba vidutines apkrovas. Metalinių įkalamų kaiščių smailus galas yra pritaikytas lengvam tvirtinimui plaktu prie gipso kartono plokščių. Kaiščiai gaminami taip, kad stabiliai laikytų prie plokštės montuojamą daiktą, montavimo metu neprasisuktų, o išėmus tvirtinimo priemonę iš sienos būtų padaroma kuo mažiau žalos. Vis dėlto, nereiktų apsiriboti vien metaliniais įkalamais kaiščiais. Gipso kartono plokštei puikiai tinka ir įsukami kaiščiai, tačiau visuomet reiktų vadovautis gamintojo nurodyta galima apkrova.

Kada rinktis kaiščius į polistirolą?

Kaiščiai į polistirolą yra geriausi norint pritvirtinti nesunkius elementus, jie atlaiko mažesnę apkrovą. Tinkamiausia tokiais kaiščiais tvirtinti namo išorėje naudojamus papildomus, lengvus daiktus: vaizdo stebėjimo kameras, namo skaičių žyminčius numerius, apšvietimo detales, pašto dėžutes ar elektros jungiklius. Šie kaiščiai dažniausiai būna pagaminti iš plastiko. Juos montuojant nereikia gręžti skylių, galima tiesiog įsukti. Atskirai parduodamas sraigtas yra perkišamas per tvirtinamą daiktą ir įsukamas į kaištį.

Didžiausiai apkrovai – kaiščiai betonui

Didžiausią apkrovą keliantys elementai yra tvirtinami prie betoninės plokštės. Betoninėms plokštėms skirti kaiščiai dažniausiai yra universalūs ir pasižymi tokiomis savybėmis, kaip padidinta apkrova, daugkartinis naudojimas ar didesnis atsparumas prasisukimui erdvėje. Tokie kaiščiai tinkami montuoti į betoną, gipsą, keramikinius blokelius, silikatines plytas, keramzitą ar dujų silikato blokelius. 

Tvirtinimo elementai ir baldų įrangai

Šioje internetinėje parduotuvėje galima rasti platų pasirinkimą įvairių tvirtinimui skirtų priemonių. Siūlomas priemonių asortimentas neapsiriboja vien tik tvirtinimui prie įvairių lauko ar vidaus plokščių reikalingais elementais. Pavyzdžiui, jei ketinate patys pasigaminti virtuvinę kėdę ar stalą, jums tikrai prireiks atskiroms baldo konstrukcinėms dalims sujungti tinkamų elementų.

Jei ieškote dažniausiai baldų gamybai naudojamų baldinių įvorių, užeikite į “TORX” puslapį. Čia galima rasti bronzinių, žalvarinių, varinių, guminių bei plastikinių įvorių pritaikomų įvairių baldų gamybai. Siūlomos įvorės turi įleidžiamą galvutę su vidiniu šešiakampiu bei yra net 8 skirtingų dydžių – 8-25mm ilgio. Šis baldų įrangos tvirtinimo elementas puikiai tiks norint įmontuoti stalo ar kėdės koją  prie jos paviršiaus. 

Virš 500 baldų tvirtinimui skirtų elementų

Be baldinių įvorių puslapyje galima rasti ir kitų baldų tvirtinimui reikalingų detalių, pavyzdžiui baldinių varžtų, konfirmatų, įkalamų baldinių veržlių, medinių kaiščių ar net varžtams paslėpti skirtų dekoratyvinių kepurėlių bei lipnių baldų padukų, apsaugančių nuo grindų įbrėžimų ant grindų ar papildomo triukšmo.

Ankstesnis straipsnisKaip pagerinti savo kredito reitingą prieš kreipiantis dėl paskolos
Kitas straipsnisPatarimai, kaip išsirinkti tinkamiausią kompiuterio dėklą

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here