Šiandien paskolos įsiskolinusiems yra suteikiamos gerokai sudėtingiau ir rečiau, tačiau tai tikrai nereiškia, kad turint įsiskolinimų nėra galimybės pagerinti savo kredito reitingą ir kreiptis dėl naujos paskolos, kuri būtų suteikta palankiomis sąlygomis. Todėl labai naudinga žinoti, kaip galite pagerinti savo kredito reitingą.

Peržiūrėkite savo kredito ataskaitą

Atidžiai peržiūrėkite savo kredito ataskaitą. Užginčykite visas rastas klaidas. Tai yra vienas geriausių būdų greitai išspręsti prasto kredito problemą. Atlikti tyrimai rodo, kad apytiksliai ketvirtadalis vartotojų turi bent vieną potencialiai reikšmingą klaidą savo kredito ataskaitoje.

Kai kurios iš jų yra paprastos klaidos, pavyzdžiui, neteisingai užrašytas vardas, adresas arba sąskaitos, priklausančios kitam asmeniui tuo pačiu vardu ir pavarde. Kitos klaidos kainuoja brangiau, pavyzdžiui, sąskaitos, kurios neteisingai nurodytos kaip vėluojančios arba pradelstos; skolos, nurodytos du kartus; uždarytos sąskaitos, kurios nurodomos kaip vis dar atidarytos; sąskaitos su neteisingu likučiu arba kredito limitu. Jei tokios klaidos bus ištaisytos, kredito reitingas labai greitai pagerės.

Nustatykite mokėjimų priminimus

Užsirašykite kiekvienos sąskaitos mokėjimo terminus į kalendorių ir nustatykite priminimus internetu. Nuosekliai laiku apmokėdami sąskaitas, per kelis mėnesius galite padidinti savo kredito reitingą.

Susisiekite su kreditoriais

Padarykite tai nedelsdami, kad nustatytumėte mokėjimo planą, jei praleidžiate mokėjimo terminus ir negalite laiku apmokėti jums tenkančių sąskaitų. Greitas problemos sprendimas gali sumažinti neigiamą pavėluotų mokėjimų ir didelių įsiskolinimų poveikį.

Saikingai kreipkitės dėl naujų kreditų

Nors tai padidina bendrą kredito limitą, tačiau jei per trumpą laiką pateikiate daugiau nei vieną paskolos paraišką, tai kenkia jūsų kredito reitingui.

Pirmiausia apmokėkite „maksimaliai išnaudotas“ korteles

Jei naudojatės keliomis kredito kortelėmis ir vienos ar kelių iš jų įsiskolinimo suma yra artima kredito limitui, pirmiausia apmokėkite tą kortelę, kad sumažintumėte savo kredito panaudojimo rodiklį.

Greitos paskolos įsiskolinusiems

Jei turite blogą kredito reitingą ir nerandate jokio kito būdo jį pagerinti, tačiau jums žūtbūt reikia paskolos, galite apsvarstyti galimybę imti greitąją paskolą. Žinoma, tokių paskolų suma paprastai būna kur kas mažesnė ir svyruoja nuo kelių šimtų, iki kelių tūkstančių eurų. Be to, tokių paskolų grąžinimo terminai būna trumpesni, o palūkanos gerokai didesnės. Todėl jei kreipiamasi dėl greitosios paskolos, labai svarbu elgtis atsakingai ir į savo prisiimtus finansinius įsipareigojimus žvelgti tinkamai.

Apsvarstykite galimybę refinansuoti paskolas

Jei jūsų kredito reitingas yra labai žemas dėl turimų daugybės skirtingų finansinių įsipareigojimų, visų pirma galite pabandyti juos refinansuoti. Paskolų refinansavimas jau kurį laiką yra vienos iš populiariausių finansinių paslaugų, kuriomis naudojasi daugybė vartotojų. Jei kreipiamasi dėl paskolų refinansavimo, kreditoriai apjungia visus vartotojo turimus finansinius įsipareigojimus ir perkelia juos į savo rankas, kartu pritaikydami ir žemesnes palūkanas bei pratęsdami paskolos grąžinimo terminą. Tai reiškia, kad vartotojas kiekvieną mėnesį kreditoriams turi padengti tik vieną paskolos grąžinimo įmoką, kuri būna mažesnė.

Padidinkite savo pajamas

Tai yra vienas iš akivaizdžiausių ir elementariausių patarimų, tačiau tikrai ne kiekvienas žmogus apie tai susimąsto, kai kalba pakrypsta apie kredito reitingo gerinimą. Kaip bebūtų, jei norite, kad jūsų kredito reitingas pagerėtų, turėtumėte apsvarstyti visus jums prieinamus papildomo uždarbio būdus. Pavyzdžiui, jei dirbate samdomą darbą ir seniai kreipėtės dėl atlyginimo pakėlimo, dabar galėtų būti pats metas imtis veiksmų. Tuo tarpu, jei atlyginimas jau pakeltas, galite pagalvoti ir apie papildomus uždarbio būdus laisvu nuo darbo metu.

Ankstesnis straipsnisInvestuokite į kokybiškas ir profesionalias SEO paslaugas
Kitas straipsnisKam reikalingi nailoniniai kaiščiai?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here