Stilinga suknele

Kai tik pagerėja orai ir pro debesis prasiskverbia vis daugiau kaitresnės saulutės spindulių, skubame iš savo drabužių spintos traukti vasarinius drabužius, kuriais norime pasipuošti naujam vasaros sezonui.

Tokiais atvejais įprastai mus labiausiai domina patogi, vasariška ir stilinga suknelė, lengvi ir komfortiški bateliai bei vienas kitas lengvesnis aksesuaras. Tačiau nors nereta iš mūsų savo drabužių spintoje galime atrasti ne vieną stilingą suknelę, tikrai ne visuomet jos mums tinka. Todėl tuomet, kai mums prireikia atnaujinti savo garderobą, pasirenkant naują ir stilingą suknelę, praverstų keli praktiški patarimai.

Stilingos ir tinkamos suknelės paieškos

Sutikite, tikrai ne kiekviena moteris su dideliu malonumu dėvi sukneles. Ką jau kalbėti apie tuos atvejus, kai moterys apskritai jų nedėvi. Tokiose situacijose labai dažnai yra pastebima viena ir ta pati tendencija – jos mano, kad suknelės netinka jų figūrai, o vaikščioti su džinsais yra daug komfortiškiau. Tačiau nereikia nė sakyti, kad toks skeptiškas požiūris yra labai neteisingas. Nereikėtų vadovautis gajais stereotipais ir iki šiol sklandančiais mitais. Turite suprasti, kad kiekviena moteris gali dėvėti sukneles ir tai darydamos atrodyti tiesiog stulbinamai – viskas labai tiesiogiai priklauso nuo to, kokio modelio suknelė bus pasirinkta.

Stilinga suknelė visuomet mums suteikia daug daugiau moteriškumo, elegancijos ir žavesio. Tai stiliaus sprendimas, kuriam nėra lygių, todėl jei jūs vis dėlto norėtumėte savo dažnai dėvimus džinsus ar kelnes pakeisti šiuolaikines mados tendencijas atitinkančiomis stilingomis suknelėmis, pats metas kibti į jų paiešką.

Pirmiausia jūs turėtumėte pagalvoti apie savo pagrindinį tikslą ir individualius poreikius. Kaip žinia suknelės yra skirstomos į kasdieniškas, vakarines ir progines. Todėl atsižvelgdamos į tai, kokiomis progomis norėsite dėvėti savo suknelę, nustatykite ir jos tipą. Kai tai padarysite, nepamirškite, kad jūsų pasirinkta suknelė turėtų išryškinti ir pabrėžti visus jūsų turimus privalumus, kartu užmaskuojant ir paslepiant tai, kas jums jūsų figūroje nepatinka.

Tai reiškia, kad renkantis tinkamiausią suknelę, būtina daug dėmesio skirti pačiam suknelės fasonui. Būtent tuomet pirmame plane atsiduria jūsų figūra. Įprastai yra išskiriami penki pagrindiniai figūros tipai:

  1. Obuolio formos figūra;
  2. Kriaušės formos figūra;
  3. Smėlio formos figūra;
  4. Stačiakampio formos figūra;
  5. Apversto trikampio formos figūra.

Kalbant pakankamai abstrakčiai ir konkrečiai:  jei jūsų figūra yra obuolio tipo – turite platesnę pilvo apimtį; jei kriaušės – didesnė apimtis yra šlaunų srityje; smėlio laikrodžio – didesnė krūtinės arba šlaunų apimtis; stačiakampio formos – mažiau pastebima talija; apversto trikampio figūra – didesnė apimtis viršutinėje kūno dalyje.

Atsižvelgiant į minėtus skirtingų figūrų tipus, jums turėtų būti kur kas lengviau pasirinkti ir geriausiai tinkančią suknelę.

  • Jei jūsų figūra yra obuolio tipo, turėtumėte vengti išryškinti savo juosmenį, todėl būtų optimaliausia pasirinkti laisvesnę suknelę, kuri pernelyg nepridengia jūsų kojų.
  • Jei jūsų figūra yra kriaušės tipo, tuomet reikėtų, kad pridengtumėte savo šlaunis, pasirenkant suknelę, kurioje yra pabrėžiama juosmens sritis.
  • Jei figūra yra smėlio laikrodžio formos, galite be vargo pasirinkti bet kokio modelio suknelę, tačiau tobuliausiai atrodysite tuomet, jei jūsų pasirinkta suknelė pabrėš krūtinę ir juosmenį.
  • Tuo tarpu, jei jūsų figūra yra stačiakampio formos, būtinai stenkitės kaip įmanoma labiau pabrėžti savo juosmenį – tam puikiai tinka suknelės, kurių juosmens sritis yra susiaurinta, arba su dirželiu.
  • Galiausiai, jei jūsų figūra yra apvesto trikampio – pasirinkite suknelę, kurios sijonas yra platesnis. Pastarasis pasirinkimas padės jums lengviau suformuoti tinkamą savo figūrą.
Ankstesnis straipsnisPerkaitimas – ne vienintelis pavojus augintiniui vasarą
Kitas straipsnisKaip išsirinkti tinkamus akinius nuo saulės

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here