kaip gauti kredita

Ir vėl nedavė kredito? Jūsų prašymas buvo atmestas, o viltis greitai papildyti piniginę sužlugo? Kaip gauti kredita iš pirmo karto? Šis klausimas lydi kiekvieną, kurį užklumpa finansiniai nepatogumai. Kai pinigų reikia dabar, o laikas nėra sąjungininkas, antro šanso būti tiesiog negali. Nors skirtingos kredito įstaigos taiko skirtingus apribojimus, tačiau bendrosios taisyklės išlieka. Skaitykite žemiau ir apsisaugokite nuo pirmosios nesėkmės.

Norint gauti greitąjį kreditą pirmą kartą, reikia ne sėkmės, o geros kredito istorijos. Šio fakto nesuklastosi, nesuvaidinsi ir netgi nesumeluosi. Be jos gauti pinigų paitikimoje įmonėje beveik nėra šansų. Jeigu jūsų kredito istorija yra švari kaip baltas popieriaus lapas, tuomet visi kiti patarimai padės nepasimesti pasiūlymų jūroje.

Kaip pasirinkti patikimą įmonę

Įmonių, siūlančių greituosius kreditus nuolat daugėja ir tampa sunku atskirti, kurios iš jų yra tikros, o kurios tik bando išvilioti žmonių pinigus. Iš esmės bet kurios įmonės egzistavimą galite patikrinti Lietuvos banko interneto svetainėje, tačiau būtina paieškoti ir daugiau informacijos apie įstaigą, iš kurios ketinate skolintis.

Kokie bruožai parodo, jog kredito įstaiga yra patikima? Pirma, šios įmonės duomenys yra skelbiami Lietuvos banko puslapyje arba ši įmonė yra smulkiųjų vartojimo paskolų asociacijos narė. Antra, įmonė reklamuojasi didžiuosiuose Lietuvos žiniasklaidos kanaluose. Ir trečia, įmonė turi biurą bet kuriame mieste prekybos centre ar kitoje gausiai žmonių lankomoje vietoje. Jeigu visi atsakymai teigiami, keliai kredito link yra atviri.

Kokį prašymo pateikimo būdą pasirinkti?

Jeigu mąstote, kaip gauti greitaji kredita, greitai surasite kelias alternatyvas. Jeigu mėgstate bendrauti su žmonėmis ir turite daugiau laisvo laiko, tuomet geriausias būdas – apsilankyti kredito įstaigos biure. Tuo tarpu kitiems, taupantiems laiką arba norintiems privatumo, patariama rinktis prašymo pateikimą internetu. Procedūros yra identiškos, nes po to, kai pateikiate prašymą, vadybininkas peržiūri jūsų kredito istoriją ir įvertina jūsų galimybes grąžinti pasiimtą kreditą. Jeigu galvojate, jog vienas iš šių būdų gali padidinti tikimybę gauti kreditą, klystate. Būdų, kaip gauti kredita yra daug, tačiau galutinį sprendimą priima kredito įstaiga.

Ar kreditas suteikiamas telefonu?

Girdėjote gandą, jog paskolą galima gauti ir telefonu? Kaip gauti kredita telefonu arba kaip gauti kredita sms zinute galite sužinoti kiekvienos kredito įstaigos interneto svetainėje. Iš tikrųjų tai nėra paskolos gavimo būdas. Tai prašymo užpildymo procedūros dalis. Po to, kai užsiregistruojate kredito įstaigos interneto svetainėje, supaprastėja kredito išdavimas. Jeigu jūsų esama finansinė padėtis neužkliūna duomenų bazę tikrinančiam vadybininkui, tuomet paskolą gauti tampa labai paprasta. Tam tereikia išsiųti sms žinutę su atitinkamu tekstu ir norima gauti pinigų suma. Ir viskas! Už keliolikos minučių į jūsų banko sąskaitą yra pervedami pageidauti pinigai.

Kurie pasiūlymai skolintis patraukliausi?

Kadangi pasiūlymų, kaip gauti greitaji kredita yra daug, todėl reikia šiek tiek patirties ir šalto proto. Visų pirma, atkreipkite dėmesį į siūlomos paskolos terminą bei palūkanų dydį. Kuo ilgesniam laikotarpiui skolinsitės, tuo daugiau palūkanų teks sumokėti. Jeigu pinigus grąžinsite po kelių dienų, jums gali ir pasisekti, nes egzistuoja akcijos pirmajai paskolai, kuomet palūkanos iš viso nėra skaičiuojamos.

Jeigu visi šie patarimai jum nepadeda gauti jums tinkamos paskolos, tuomet problema gali būti kur kas rimtesnė. Jeigu jau turite finansinių įsipareigojimų, tuomet pirmiausia grąžinkite senąsias paskolas. Tokiu atveju ir paslaptis, kaip gauti kredita bus atskleista.

Ankstesnis straipsnisReklamos kampanijos socialiniuose tinkluose
Kitas straipsnisKaip sukurti CV?

1 KOMENTARAS

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here