Lietuvos rinkoje – nauja pavargusių automobilių kategorija

senas automobilis supirkimasJau tris metus galioja draudimas palikti neeksploatuojamus automobilius daugiabučių kiemuose. Todėl kai mano mažas, raudonas ir daug visko išgyvenęs „Fiatas“ iškrėtė man pokštą ir sustojo kažkur tarp Vilniaus ir Kauno man iškilo bėda – kaip parsirasti namo ir ką daryti su savo „tačke“, palikta vidurį autostrados. Ir šiandien, pamačiusi likimo draugą sostinėje, Geležinio Vilko gatvėje, supratau, kad per visą žmonijos istoriją esu, buvau ir būsiu nevienintelė, atsidūrusi tokioje, nepavydėtinoje, situacijoje.

Automobilių sąvartynas

Mano fiatukas nebuvo koks ten senukas. Vos aštuntus metus ėjo, bet turbūt jo ankstesni šeimininkai nelabai jį mylėjo ir visai juo nesirūpino. Todėl jam sustojus, dėl variklio gedimo, reikėjo spręsti dilemą – senu automobiliu supirkimas arba auto kapinėmis vadinamas sąvartynas. Kadangi remontas būtų kainavęs tiek pat kiek pusę automobilio vertės, ši galimybė buvo atmesta žaibiškai. Užtat mintis atsisveikinti su savo mašiniuku ir atiduoti jį į auto rojų kyboji lyg domoklio kardas virš galvos.

Vis dėlto, jos nepasirinkau todėl, kad sąvartynas kitaip nei senu automobiliu supirkimas yra vienos išlaidos. Mėgstantiems skaičius pasakoju savo aritmetiką. Kažkas jo nutransportavimui – 30 – 60 eurų. Pasvarsčiau, kad senu automobiliu supirkimas bus pelningesnis sprendimas. Prie jo ir apsistojau.

Supirkimas

Neslėpsiu, senu automobiliu supirkimas buvo geras pasirinkimas, nes neišleidau, o gavau pinigų už savo buvusią šluotos alternatyvą. Kita vertus, senu automobiliu supirkimas kaune, senu automobiliu supirkimas siauliuose, senu automobiliu supirkimas klaipedoje, senu automobiliu supirkimas panevezyje, senu automobiliu supirkimas alytuje, senu automobiliu supirkimas taurageje yra paprastas dalykas, nes nereikia rūpintis, kaip nugabenti pirkėjui jo naują pirkinį. Aš baiminausi, kad turėsiu bėdos. Kam galva neapsisuko priminsiu, kad šiame sąraše nėra Elektrėnų. Todėl labai nustebau ir nudžiugau sužinojusi, kad pirkėjas pats pasiims Fiatą ir man nereiks sukti galvos dėl nieko.

Buvau Palangoje, automobilis kažkur prie Elektrėnų, o įmonė Vilniuje. Tad dokumentus sutvarkėme nuotoliniu būdu, net automobiliuką pavyko išregistruoti internetu.

Patys smalsiausi nori sužinoti kokį biznį suturėjau. Tai išduosiu, kad senu automobiliu supirkimas kaina pasitaikė patraukli. Mainais už kibiriuką be variklio gavau solidžius 300 europietiškų. Taigi, mane senu automobiliu supirkimas išgelbėjo nuo aibės problemų. Kokia tavo patirtis šioje srityje?

Ankstesnis straipsnisKepyklos gaivina močiučių duonos paslaptis
Kitas straipsnisSamojedai – šunys iš Šiaurės

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here