vartojamosios paskolos

Įprasta manyti, kad vartojamosios paskolos, kažkokie didesni pasiskolinimai yra būdingi tik patiems neturtingiausiems žmonėms. Tačiau labai daug tokių, kurie gyvena tikrai gerai, tai paneigtų – buvo dienų, kai ir jiems ant nosies kabėjo sprendimas  – vartojamosios paskolos internetu, o kartais tas sprendimas ir tapdavo realybe. Taigi, kada vartojamosios paskolos (skaiciuoklė svetainėse) buvo reikalingos tikrai turtingiems žmonėms?

Verslo tobulinimas

Kartais paskolos vartojimo kreditai versle gali būti šansas į tobulėjimą. Investuoti versle visada verta, kai tai daroma protingai. Tačiau kaip investuoti, jeigu nėra nuo ko pradėti, nėra už ko užsikabinti? Verslininkas Tomas sako, kad jam padėjo modernius sprendimus versle (žemės ūkio) sudiegti būtent pasiskolinti pinigai. Kitaip jis nebūtų padaręs to, ką padarė, ir verslas nebūtų taip gerai augęs bei klestėjęs. Dabar verslininkas nė viena savo dalele nesigaili, kad tada dėl verslo tobulinimo investavo šiek tiek pinigų ir jų skolinosi.

Nėra iš ko išmokėti atlyginimų

Verslas yra dinamiškas gyvenimo darinys, ir čia vartojamoji paskola (akcija) gali kartais išgelbėti darbuotojų pasitikėjimą įmone. Štai verslininkas Mantas sako, kad jam vartojamosios paskolos dydis  buvo labai aktualus prieš metus, kai dėl kliento kaltės nebuvo įmanoma laiku sumokėti atlyginimų savo įmonės darbuotojams. Tuo metu pasiskolintos vartojimo kredito paskolos pakako atlyginimams sumokėti.

„Tai labai baisi padėtis, kai tu negauni apmokėjimo net iš kelių klientų vienu metu. Žinoma, kad tu gali kreiptis į teismą, tu gali ir pats pakentėti be pinigų. Tačiau ko negali daryti, tai negali apvilti savo darbuotojų, ir tiesiog nemokėti jiems atlyginimo, tai būtų aukščiau visko, tai būtų blogiausia ir baisiausia. Tu privalai jiems sumokėti, nes kitaip tavo įmonė gaus patį blogiausią vardą, žmonės bus nepatenkinti. Tai būtų labai negerai tavo verslui, todėl, kai nutinka taip, kaip nutiko pas mus, turi žvelgti stipriai į priekį ir jau geriau nepasidaryti pelno, pasiskolinti kažkur su palūkanomis, negu apskritai nesuteikti savo darbuotojams atlyginimo“, – sako verslininkas.

Pateko į avariją

Tokie nutikimai kelyje neturėtų palinkėti niekam, tuo labiau, nelinkima, kad reikėtų griebtis vartojamosios paskolos norint susimokėti už kažkokius nuostolius, bet nutinka ir taip. Štai Valdui labai nepasisekė – jo vairuojamas automobilis įsirėžė į žmonių gyvatvorę, ir vartojamosios paskolos mažiausios palūkanos yra tai, ką jis moka dar ir dabar, kadangi reikia išsimokėti paskolą. Kai reikia apmokėti žalą, o visi laisvi pinigai yra, tarkime, jau išleisti kažkur kitur, kitokiems poreikiams, tuomet tai reiškia, kad vienintelis būdas yra, kaip ir visiems kitiems žmonėms – pasiimti paskolą. Žmogus juokauja, kad ir turtuoliai kartais atsiranda ant nulio arba minuse, tik jų minusas paprastai būna didesnis nei neturtingų žmonių, nes jie nebijo rizikuoti.

Didelis svajonių pirkinys

Atrodo, kad ir verslininkams gali taip nutikti, kad vartojamosios paskolos jiems prireiktų paprasčiausiai dėl kažkokio svajonių pirkinio. Gal galvojate, kad tik vargšai negali nusipirkti šaldytuvo iškart, kai šis sugenda, tada vartojamosios paskolos skaiciuoklė jau skaičiuoja, kiek čia kainuotų pasiskolinti. Iš tiesų, didelių pirkinių ir vartojamosios paskolos jiems įsigyti reikia ir gerai gyvenantiems žmonėms. Štai Tomas sako, kad vartojamosios paskolos internetu jam prireikė, norint įsigyti nekilnojamąjį turtą. Taigi, Tomas, norėdamas pasistatyti namą Vilniuje, ir vieną dieną staiga pastebėjęs puikų sklypą, bet neturėdamas jam pinigų, ryžosi taip tarsi investuoti – pasiskolinti čia ir dabar, kad sklypo pirkimo šansas nebūtų praleistas.

Ankstesnis straipsnisKeltai Graikijoje
Kitas straipsnisVGTU studentų patogumui – moderniausi Lietuvoje interneto vartai

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here