„Huawei“ pristatė dar vieną naują išmanųjį telefoną „Honor 10“ ir dar kartą žemai nulenkė galvą prieš „Apple“ dizainerius, savo naujieną aprūpindami ekrano išpjova.

Labiausiai pastebima, tiesiogine šio žodžio prasme, išskirtinė išmaniojo savybė yra stiklinio dangtelio gradientas, tviskanti visomis vaivorykštės spalvomis. Tuo tarpu priekyje puikuojasi 5,84″ LTPS ekranas su 16,67:9 kraštinių santykiu. Jo apačioje įtaisytas pirštų atspaudų skaitytuvas. Triguba kamera išlieka išskirtinė „Huawei P20 Pro” savybė: „Honor 10“ gavo dvigubą 24 MP + 16 MP modulį, o priekinė kamera gali pasigirti 24 megapikselių skiriamąją geba. Pastaroji taip pat naudojama atpažinti vartotojo veidą. Pasak gamintojos, nuotraukas pagerina patobulinti dirbtinio intelekto algoritmai, kurių platus naudojimas tapo galimas dėka lusto „Kirin 970“ su integruotu neuroprocesoriumi.

Baterijos talpa siekia 3400 mAh, palaikoma greito įkrovimo funkcija „Huawei Supercharge“. Yra NFC modulis. Procesorius susideda iš aštuonių branduolių: 4 „Cortex-A73“ branduoliai su „2,36 GHz“ ir tiek pat 1,8 GHz „Cortex-A53“. RAM talpa yra 4 GB, o vidinės atminties gali būti 64 GB arba 128 GB. Matmenys – 149,6х71,2х7,7 mm, svoris – 153 g. Išmanusis Lietuvoje kainuos nuo 379 Eur. Be to gradiento mėlynos versijos taip pat pasiūlyta tradicinės juodos spalvos modelis.

Ankstesnis straipsnisElektroninių parduotuvių kūrimas: kas, kaip, kodėl ir už kiek?
Kitas straipsnisBuhalterinės apskaitos kursai: kieno paslaugas išbandyti?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here