restoranas

Visi, mėgstantys skaniai pavalgyti, ko gero, nuolat ieško naujų originalių vietų, kuriose būtų galima atrasti kažką dar neragauto ir neatrasto. Todėl Lietuvoje labai populiarios įvairių tautų virtuvės. Deja, ne visuose skambiai besireklamuojančios restoranuose galima aptikti kokybę, autentiką ir skonį. Todėl ir paieškos, kur skaniai pavalgyti, nuolat vykdomos. Viena geidžiamiausių virtuvių Lietuvoje, kuri gali nustebinti net ir tikrus ekspertus – gruzinų restoranas. Tiesa, reikia žinoti, kaip ir kur jo ieškoti.

Kaip ieškoti?

Jeigu mėgstate gruzinišką virtuvę, pirmiausia, reikėtų pasidomėti, kas tokios virtuvės patiekalus gamina Jums strategiškai patogiose vietose. Pavyzdžiui, jeigu galvojate apie skanią vakarienę savaitgalį mieste, ieškokite gruziniško restorano čia. O galbūt norite nustebinti mylimą žmogų ir pakviesti į romantinę vakarienę kitame mieste?

Nesvarbu, kur ir kada ketinate ragauti gruzinų virtuvės, vienas patogiausiu būdų rasti, kur skaniai pavalgyti, yra panaršyti internete. Paieškojus gruzinų virtuvės restoranų, jų Lietuvoje rasite tikrai ne  vieną ir ne du. Tačiau kaip išsirinkti tą, kuris tikrai nustebins kokybe?

Pirmiausia, apžvelkite restoranų aprašymus. Skanių ir autentiškų patiekalų reikėtų tikėtis tokiose vietovėse, kuriose dirba tikras Gruzijos paslaptis  išmanantys šefai. Dar geriau, jeigu restoranas veika jau daug metų ir iki šiol yra vertinamas. Tai rodo, kad maistui keliami aukšti standartai, virtuvė nuolat tobulėja ir klientai noriai grįžta į šį restoraną.

Dar vienas svarbus kriterijus – atsiliepimai. Jeigu norite skaniai pavalgyti, Jums svarbu ne tik tai, kiek laiko veikia gruzinų restoranas ir kaip į jį patekti, bet ir kokios buvo kitų čia valgiusių žmonių patirtys. Atsiliepimai ir rekomendacijos apie restoranus dažniausiai yra gana išsamios ir leidžia susidaryti gana aiškų vaizdą apie restoraną. Galbūt Jūsų turimas sąrašas, perskaičius atsiliepimus, gerokai sutrumpės.

Ko paragauti?

Nesvarbu, ar lankotės tik restorane, ar valgysite gruzinišką vakarienę viešėdami poilsio komplekse, kaip pavyzdžiui argo-trakai.lt, jeigu restorane gaminama pagal gruziniška tradicijas, tam tikrų patiekalų galite tikėtis bet kurioje vietoje. Didelis dėmesys meniu bus skirtas daržovių patiekalams ir užkandžiams. Lietuviams neįprasta, tačiau gruzinų virtuvės restorane taip pat turėtų būti platus ne tik pagrindinių mėsos, bet ir sriubų meniu pasirinkimas. Dar viena gruzinų vizitinė kortelė – miltiniai patiekalai. Pagal tai, kaip gaminami chačapuri ir chinkali patiekalai, galima spręsti, ar šis gruzinų restoranas iš tiesų gamina  kokybišką maistą.

Ankstesnis straipsnisEko verslas – vis labiau populiarėja?
Kitas straipsnisPersikvalifikavimas į IT specialistą – rimtas darbas

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here