gertuve

Tikriausiai jau sukate galvą, kokia verslo dovana tiktų jūsų kolektyvui artėjančių švenčių proga? Duosime patarimą – tegul tai būna stilinga gertuvė. Tušinukai, marškinėliai, puodeliai, raktų pakabukai ir bloknotai, aišku, irgi neblogai, tačiau gertuvės – visiškai kitas lygis. Kodėl? Kaltas šiuolaikiškas jūsų darbuotojų gyvenimo būdas.

Gertuvės saugo gamtą!

Aišku, netiesiogiai, nes pačios dažniausiai padarytos iš plastiko arba metalo. Bet jos tikrai saugo gamtą tuo, kad žmonės nebeperka vandens buteliukuose arba sulčių pakuotėse, kurios retai kada perdirbamos. Žmonės pilasi vandenį iš čiaupo namuose ar biure ir jį geria bet kur ir bet kada. Gertuvė telpa į rankinę, todėl ją nešiotis patogu ir praktiška.

Ir į sportą, ir į biblioteką…

Gertuvės yra labai naudingos dovanos. Ją gavęs žmogus tikrai naudosis, o ne nukiš į tolimiausią stalčių, kaip nutinka su kitomis verslo dovanomis. Gertuves patogu neštis į sporto klubą, biurą, pasivaikščioti po parką su draugais, keliaujant, studijų metu. Jos kompaktiškos ir nesunkiai telpa į rankinę ar kuprinę. Kai kurios net randa vietą vyriškose rankinėse, todėl tai universali ir praktiška verslo dovana.

Talpios gertuvės

Paprastai gertuvių talpa yra 750 ml. Aišku, yra ir mažesnių, po 300 ar net 200 ml, tačiau jos dažniausiai būna plokščios ir tinkamos nešiotis svaigiesiems gėrimams. Tai nebėra taip madinga, nes slaptas alkoholizmas nėra toleruotinas daugelyje vietų. Nors poreikis tokioms dovanoms vis dar išlieka. Taip patikino MakoReklama.lt atstovai prekiaujantys įvairiomis gertuvėmis, o tarp jų ir tradicinėmis „fleškutėmis“. Bet grįžkime prie talpos. 750 ml yra trys stiklinės skysčio. Ar per pietus galite išgerti 3 stiklines vandens? Sunkiai. Dėl to jos tinkamos nešiotis pakankamai daug skysčio.

Gertuvės su dėkliukais

Kai pasakojame apie gertuves, daugelis įsivaizduoja gražų plastmasinį ar metalinį butelį su dangteliu ir viskas. Deja, tai ne viskas. Yra gertuvių, kurios turi specialius priedus. Tai gali būti specialus sulčių spaudiklis. Nusiperkate apelsiną ir čia pat perpjovę išsispaudžiate sulčių. Jas galite atskiesti vandeniu ir gerti ilgesnį laiką. Kai kurie gertuvių modeliai turi specialius dėkliukus vaisiams ir net ledukams. Juos dažnai galima naudoti kaip plaktuvą, todėl nesunkiai pasidarysite kokteilį. Kad būtų patogiau jas nešti rankose, prie dangtelio arba korpuso gali būti tvirtinama speciali kilputė rankai. Taip nešdami jos nepamesite ir nesudaužysite. Kai kurios gertuvės turi karabiną arba bent jau specialias kilputes jiems prikabinti. Tokias gertuves nesunkiai prisisegsite prie diržo ar kelioninės kuprinės.

Gertuvės yra nesunkiai papuošiamos užrašais ir logotipais. Plastikinėms gertuvėms apipavidalinti naudojama tampografija (lipdukai), o metalinėms gertuvėms galima ne tik klijuoti lipdukus, bet ir graviruoti. Mažiausias užsakymo kiekis – 30 vnt., todėl asmeniniam naudojimui jos naudojamos retai – tik kaip verslo dovanos,

Ankstesnis straipsnisNe vien tik auksas: Ką pamatyti ir nuveikti Monake?
Kitas straipsnisKokie reikmenys yra būtini planuojant kelionę?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here