Geriausiu nauju 2014 m. produktu pripažintas putojantis vynas „Alita Riesling“

Ką vartotojai pripažins populiariausiu gaminiu, kurį prekės ženklą išrinks žinomiausiu, kuris produktas bus paskelbtas metų naujiena? Prekių ženklų ir produktų rinkimai – tai ne tik intriguojanti naujiena, atskleidžianti populiariausius prekių ženklus. Tokiuose rinkimuose vartotojai apdovanoja ir patį produktą, ir komandą, kuri įdėjo daugiausia pastangų, kad jos gaminys būtų pripažintas ir pamėgtas.

„Geriausio naujo 2014 metų produkto“ rinkimuose, kuriuos kasmet organizuoja tyrimų bendrovė „Nielsen Baltics“, putojantį vyną „Alita Riesling“ vartotojai išrinko nugalėtoju stipriųjų alkoholinių gėrimų ir vyno kategorijoje ir pripažino vienu sėkmingiausiu Lietuvos rinkai pernai pristatytu gaminiu.

Didžiausio vartotojų pripažinimo pernai sulaukusius greitojo vartojimo produktus bendrovė „Nielsen Baltics“ rinko keliais etapais. Pirmiausiai buvo vertinami 2014 m. Lietuvos rinkai pristatytų naujų gaminių pardavimo duomenys. Vėliau atlikta šalies vartotojų apklausa – ja buvo tiriama, kaip šiuos produktus vertina pirkėjai ir kam teikia pirmenybę rinkdamiesi gaminius. Abiejų tyrimų rezultatai galiausiai buvo sujungti ir indeksuoti, atrenkant laimėtojus atskirose kategorijose bei absoliučius nugalėtojus.

Pirkėjai ieško išskirtinumo

Paprašytas pakomentuoti naujieną AB įmonių grupės „Alita“ marketingo direktorius Gediminas Judzentas teigė esąs įsitikinęs, kad „Alita Riesling“ vartotojų pripažinimą pelnė dėl jo gamybai naudojamų žaliavų kokybės bei skonio savybių.

„Jau kelerius metus apklausiame vartotojus, todėl žinome, kad putojantį vyną renkasi pirkėjai, kurie vertina natūraliai fermentuotus produktus. Daugiau nei pusė apklaustųjų pirmenybę teikia gėrimams, kuriuose esantys burbuliukai susidaro dėl natūralios fermentacijos. Daugumai vartotojų svarbu, kad gėrime nebūtų kvapiųjų medžiagų, kad gėrimas būtų pagamintas iš 100 proc. vynuogių vyno“, − sako G. Judzentas.

„Alita“ marketingo direktorius atkreipia dėmesį, kad Lietuvos vartotojai pirmenybę teikia saldesniam putojančiam vynui. „Bet tuo pat metu pirkėjai ieško naujovių, kažko išskirtinio, unikalaus. Šiuo požiūriu „Riesling“ vynuogės yra labai tinkamos – joms būdingas ir saldumas, ir rūgštumas, tad iš šių vynuogių pagamintas vynas yra gana universalaus skonio, jis patinka įvairiems vartotojams“, – tvirtina G. Judzentas.

Rinkos tyrimų bendrovės „Nielsen“ duomenimis, Lietuvoje apskritai daugėja vartotojų, teikiančių pirmenybę putojančiam vynui ir šampanui. 2014 m. putojančio vyno ir šampano rinkoje, „Nielsen“ duomenimis, AB įmonių grupės „Alita“ dalis augo 15,8 proc. lyginant  su 2013 m. Tuo tarpu pati rinka per tą patį laikotarpį augo 5 proc.

Įkvėpimo sėmėsi istorijoje

Vyndarių itin vertinamos vynuogės „Riesling“ tradiciškai auginamos vėsesnio klimato vyndarystės regionuose. Teigiama, kad viduramžiais, kryžiuočių laikais, jos buvo auginamos ir Tilžėje.

Apie Įmonių grupę „Alita“

Įmonių grupė „Alita“ yra viena didžiausių alkoholinių gėrimų gamybos bendrovių Lietuvoje. Bendrovė gamina putojantį vyną, alkoholinius kokteilius ir sidrą, stipriuosius gėrimus, o taip pat koncentruotas obuolių sultis. Bendrovei priklauso prekių ženklai „Alita“ (putojantis vynas ir brendis), „MIX“ (alkoholiniai kokteiliai). Dalį savo produkcijos įmonių grupė „Alita“ eksportuoja į Lenkiją, Latviją, Estiją, Didžiąją Britaniją, Vokietiją, Rusiją.

Ankstesnis straipsnisLietuva pagaliau priartėjo prie Europos kalbos technologijų išvystymo vidurkio
Kitas straipsnisParodoje RESTA – nekilnojamojo turto tendencijos ir nauji projektai

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here