Graži ir stangri kūno oda be celiulito ir lokalių riebalų sankaupų – kiekvienos moters svajonė. Celiulitas – dažniausiai moteris, o kartais net ir vyrus kamuojanti problema. Klaidinga manyti, kad celiulitas kankina tik stambesnio sudėjimo žmones. Jis atsiranda dėl struktūrinių riebalinio audinio pakitimų, kurie, dažnu atveju, gali būti susiję su tam tikrais organizmo sutrikimais ar nesveiku gyvenimo būdu. Visgi, kartais „apelsino žievelės“ odos reljefas kamuoja net ir sportiškas bei intensybiai savo kūną prižiūrinčias moteris. Galima pasidžiaugti, kad norint sumažinti perteklinių riebalų kiekį, išlyginti odos reljefą ar atsikratyti perteklinės odos, nebėra būtina gultis po skalpeliu.

ONDA Coolwaves – šiuolaikinis kūno kontūravimo metodas, garantuojantis įspūdingus rezultatus. REVÙ CLINIC klinikoje procedūra atliekama neinvaziniu kūno kontūravimo prietaisu ONDA. Tai – ne tik vienas moderniausių, bet bene ir pats efektyviausias prietaisas, kurio dėka galima sustangrinti probleminių kūno zonų odą, mažinti lokalias riebalų sankaupas bei celiulitą. Aparato efektyvumą užtikrina pirmoji pasaulyje, unikali Coolwaves mikrobangų technologija. Jos dėka didžioji selektyvių fokusuotų mikrobangų energijos dalis gali patekti iki giliai esančių poodžio sluoksnių ir pasiekti net giliausiai esančias riebalinio audinio sankaupas. Procedūros metu veikiamos lipocitų membranos, kurių pažeidimai atsakingi už lipocitų žūtį, kurių mažėjimas daro tiesioginę įtaką ir mažesniam riebaliniam sluoksniui. Procedūros efektyvumui garantuoti, celiulitas yra veikiamas dviem antgaliais: paviršiuje veikiančiu, kuris yra labiau skirtas paviršiniam celiulitui bei odos stangrinimui ir antruoju, veikiančiu gilesniuose poodžio sluoksniuose, skirtu riebalinių sankaupų mažinimui.

Siekiant maksimalaus rezultato, ONDA Plus turi ne du, o tris antgalius. Nuo ankstesnės įrenginio versijos skiriasi tuo, kad papildomai turi trečią – akustinių bangų antgalį. Šis antgalis, naudojamas procedūros pabaigoje, akivaizdžiai pagreitina bei pagerina galutinį rezultatą.

Atliekant šią procedūrą, galima akivaizdžiai pagerinti odos išvaizdą šlaunų, pilvo, sėdmenų, klubų, žastų ir net pagurklio srityse. Nors procedūra labai efektyvi, tačiau visiškai neskausminga. Jos metu, aparatu veikiamose zonose jaučiama tik maloni šiluma. REVÙ CLINIC klinikoje rekomenduojama atlikti 3-4 ONDA Coolwaves procedūrų kursą, tarp jų išlaikant 3-4 savaičių pertraukas. Celiulito gydymas galimas ir be jokio skausmo!

Ankstesnis straipsnisKą gali šiuolaikinė ir moderni odontologijos klinika – Vingio klinika?
Kitas straipsnisKiek kainuoja DPF filtro valymas?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here