automobiliu nuoma

AVIS Lietuva įmonės produktas – automobilių nuoma, yra paslauga, atitinkanti svarbiausias paslaugos savybes. Tiesa, kadangi teikiant paslaugą, suteikiamas ir automobilis (materialus turtas), galima dėl to diskutuoti.

Pagrindinės paslaugos savybės:

  • Neapčiuopiamumas. Iš esmės pati nuoma yra neapčiuopiama, tačiau klientas gauna automobilį, kuris išties yra apčiuopiamas turtas. Tai gali būti traktuojama kaip materiali prekė, bet dėl to, kad nuosavybė nėra perduodama, tai visgi nėra prekė.
  • Gamybos ir vartojimo vienovė. Naudojantis šia paslauga, gamyba ir vartojimas vyksta tuo pačiu metu.
  • Kliento dalyvavimas. Žinoma, nuomoti automobilio be paties kliento yra neįmanoma. Teikiant paslaugą (nuomojant automobilį), klientas tiesiogiai dalyvauja paslaugos teikimo procese.
  • Neįmanomas kaupimas ir sandėliavimas. Neįmanoma laisvo laiko, kuomet automobiliai nenaudojami, perkelti į labiau užimtas dienas. Būtent todėl paslaugos kaupimas neįmanomas. Tiesa, visada galima turėti daugiau automobilių pateikti nuomai, tačiau tai nėra pačios paslaugos kaupimas, o tik jos priemonių.
  • Nėra nuosavybės perdavimo. Automobilis, suteikiamas klientui ribotam laikotarpiui, nėra perduodamas jo nuosavybėn, o lieka AVIS Lietuva nuosavybe.
  • Heterogeniškumas. Kiekvienas klientas pagal jo poreikius ir pageidavimus gali pasirinkti automobilio tipą, nuomos tipą ir trukmę. Visa tai derinama su klientu, todėl paslauga nėra homogeniška.

Kaip matome, automobilių nuoma su nedidelėmis išlygomis atitinka pagrindines paslaugos savybės.

Ankstesnis straipsnisIRC (Internet Realy Chat) – tiesioginiai pokalbiai internete
Kitas straipsnis„AVIS Lietuva” veikla – Automobilių nuoma

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here