Warsaw Old Town: The historic centre of Warsaw, inscribed on the UNESCO World Heritage List, is a lively place full of galleries, cafés and restaurants. It is located only 15 minutes from Hilton Warsaw.

Vieniems žmonėms atostogų pasiūlymai nusileidžia tiesiog iš dangaus, kai kas nors iš gudrių draugų pasiūlo kažką įdomaus veikti per atostogas, kitiems gi tenka daugiau padirbėti, kad galėtų sugalvoti, ką veikti per atostogas. Skirtingi žmonės skirtingai tvarkosi šį klausimą, vieni atostogauja užsienio kelionėse, kiti lieka pas save sode. Visi turi skirtingą norą poilsiauti. Jeigu jūs galvojate, kokie galėtų būti geriausi atostogu pasiulymai 2016 metais, tai gal pats metas pateikti jums patarimų sąrašą. Juk ne kiekvienas žmogus turi po tą gudrųjį draugą, gebantį akimirksniu pateikti pačius geriausius pasiūlymus. Pabūsime mes jums draugais ir štai jums keli geri atostogų pasiūlymai.

Aplankykite Lenkiją

Ne kiekvienas žmogus per atostogas sau leidžia apkeliauti pačias brangiausias šalis. Kai kurie žmonės yra priversti taupyti, tačiau taupo jie bijodami ir galvoja, kad labai sau nusižengs, jeigu kažkur išvažiuos dar ir atostogauti. Tačiau tai nėra tiesa, nes mes iš tiesų galime leisti sau keliauti, kai kurie atostogų pasiūlymai gali netgi jums padėti gyventi pigiau negu atostogaujant namuose prie Dusios ežero.

Ar kada nors domėjotės, kokia iš tiesų nuostabi šalis yra Lenkija? Kiek daug joje visko, ko galbūt jūs net neįsivaizdavote. Tik ten yra pačios gražiausios mums artimos istorinės pilys. Tik ten yra labai graži gamta, daug kur pranokstanti mūsų, lietuvių. Lenkai turi netgi ir kalnus, ir puikius Baikalą primenančius ežerus prie kalnų, taip pat Vieličkos druskų kasyklas. Miestai – tikros istorinių filmų filmavimo aikštelės. Būtinai aplankykite Lenkiją, nes tik joje jūs pamatysite tiek daug gražių dalykų. Be to, kadangi visi pastaruoju metu Lietuvoje labai taupo ir sako, kad būtent pas kaimynus apsipirkti kainuoja mažiau, tai akivaizdu, kad tai yra ir pigus atostogų pasiūlymai. Galbūt didesnės išlaidos susidarys už nuvažiuotus atstumus, tačiau, jeigu kreipsitės į patikimą kelionių agentūrą, ji jums padės rasti pačius geriausius autobusų ar lėktuvų maršrutus, su kuriais jums tai bus geriausi atostogų pasiūlymai. Ir sutaupysite, ir pamatysite daugiau nei galite įsivaizduoti.

Pamatykite Gruziją

Jeigu domina šiek tiek labiau egzotiški vasaros atostogų pasiūlymai, tai gal pats metas nusigauti į Gruziją? Tikriausiai žinote, kad lietuviai ir ten džiūgauja dėl mažų kainų, tarsi būtų atvykę į išpardavimo šalį. Tačiau tai nėra labai gerai, kai tik pigumo ieškantys ir mažai kultūros turintys lietuviai keliauja į šią šalį skaniai ir pigiai pavalgyti, ir elgiasi ten kaip bajorai nemandagūs. Pas kiekvieną ubagą yra tas keistas noras bent kur nors pasijausti pranašesniu ir turtingu. Taigi, gali būti, kad ateityje mūsų vardas ten bus sugadintas. Kol taip nėra – aplankykite Gruziją ir pasimėgaukite nuostabia jos gamta, architektūra ir labai svetinga aplinka, bei pačiais skaniausiais valgiais.

Pamatykite Ukrainą

Galbūt jūsų paskutines minutes atostogų pasiūlymai turėtų jus nuvesti į Ukrainą? Apie šią šalį dabar daugiausiai kalbame tada, kai minimi kariniai veiksmai. Tačiau šalis yra labai didelė ir vien dėl to, kad kažkas šaudo vienoje Ukrainos pusėje, nebūtinai reiškia, kad turite didžiausiu lanku aplenkti visą šalį. Tik Ukrainoje rasite tiek daug skirtumų, tiek daug didybės ir skurdo viename, nuostabių ežerų, kuriais, atrodo, važiuoja traukinys, puikiausių kalnų, ežerų, jūros. Padėkite karo siaubiamai šaliai ir įneškite į jos biudžetą kažkiek turistinių arbatpinigių, o patys pasimėgaukite taip pat nebrangiomis ir labai įdomiomis atostogomis.

Ankstesnis straipsnis„Lenovo K4 Note“: pirmasis išmanusis telefonas su „Dolby Atmos“ garso technologija
Kitas straipsnisGreitas, patogus ir nemokamas – pirmas kreditas

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here