iPhone remontas

Tarp technikos specialistų dažnai vyrauja nuomonė, jog „Apple“ gaminiai savo klientus suburia į ratą, kuriame sukasi šio gamintojo fanai. Labai dažnai pasitaiko atvejų, kai šio gaminio turėtojas turi net kelis brand`o gaminius, todėl išsiskirti su vienu iš jų tampa sunku. „Apple“ gaminiai, o ypač iPhone telefonai Lietuvoje jau taip pat užkariavo savo rinkos dalį, tad čia šio ženklo mylėtojų tikrai nestinga. Dar neseniai iPhone remontas buvo rimtas iššūkis lietuvaičiams, tačiau šiandien jau viskas daug paprasčiau.

Ar tikrai neįmanoma pataisyti iPhone?

Tikrai įmanoma! Ankščiau buvo manoma, jog šie telefonai gaminami taip, kad jiems sugedus, telefoną tiesiog reikia grąžinti gamintojui, o šis išduoda naują. Tačiau tai senas mitas, kuris ir šiaip vargu ar praeityje buvo tiesa. Tačiau šiais laikais nesvarbu iPhone 5s remontas ar kokio modelio taisymas Jums aktualus, jis tikrai įgyvendinamas.

Kur kreiptis?

Štai pagrindinis klausymas, apie kurį reikėtų galvoti, jei reikalingas iPhone remontas. Žinoma, jog geriausias pasirinkimas yra paties „Apple“ garantinis aptarnavimas, nes dažniausiai jis suteikiamas itin greitai ir dar nemokamai. Tačiau tai nebūtinai yra patogus variantas vartotojui. Todėl Lietuvoje didėja paslauga remontuoti iPhone telefonus privačiai.

Žinoma, tai taip pat nėra bloga idėja, ypač, jei kreipsitės į patikimą mobiliųjų telefonų servisą. Pavyzdžiui, įvairiuose Lietuvos miestuose galima rasti telefonų taisyklų, kuriose atliekamas tik iPhone remontas. Tokiam specialistui atiduoti telefoną tikrai nebaisu, nes ir taip akivaizdu, jog jis žino, ką daro, puikiai išmano gamintojo technologiją. Tai reiškia, jog Jums bus suteikta kokybiška ir greita paslauga.

Kada dar verta remontuoti?

Dažniausiai, kai žmonės ateina į mobiliųjų telefonų taisyklą, nes jiems reikalingas išmanaus telefono remontas, jie net nežino, ar gedimą iš viso įmanoma pašalinti. Dažniausiai į šį klausimą jau atsako meistras. Tačiau labai svarbu įvertinti remonto kainą ir paslaugos atlikimo trukmę. Deja, tačiau šiais laikais išmaniųjų telefonų gamintojai stengiasi naudoti technologijas, kurios yra kokybiškos ir ilgai tarnaujančios, tačiau ne visuomet pagalvoja apie būsimą telefono remontą. Pavyzdžiui, ne retai pasitaiko atvejų, jog sudužus apsauginiam ekrano stikliukui, meistras privalo keisti visą telefono LCD ekraną tik todėl, jog telefono gamybos technologija buvo tokia. O tai kartais gali kainuoti net brangiau nei įsigyti naują telefono aparatą.

 

 

Ankstesnis straipsnisPaskola automobiliui: taupyti ar skolintis?
Kitas straipsnisInternetinių svetainių kūrimas – specialistų rūpestis

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here