Anglų kalbos kursai

Kiekvienas, kurį domina anglų kalbos kursai https://intellectus.lt/, vos tik pradėjęs ieškoti tinkamiausio varianto, netrunka pastebėti, kad kainos – labai įvairios. Taigi, natūraliai kyla klausimas: kodėl skirtumų tiek daug? Nuo ko priklauso, kad vieni kursai gali kainuoti vos kelias dešimtis eurų,  tuo tarpu kitiems apmokėti prireiks ir kelių šimtų ar didesnės sumos? Apžvelkime priežastis. 

Lygis

Ne paslaptis, kad anglų kalbos kursai yra skirstomi į tam tikrus: 1 lygio, 2 lygio, 3 lygio, 4 lygio; taip pat galimas ir kitoks skirstymas – anglų kalbos kursai pradedantiesiems; anglų kalbos kursai  pažengusiems ir t.t. Toks skirstymas vartotojui padeda lengviau nuspręsti, kokie mokymai jam yra reikalingi, tačiau svarbu akcentuoti, kad būtent tai ir yra vienas veiksnių, lemiančių kursų kainą. Vertinant kainas nesunku pastebėti, kad 1 lygio anglų kalbos kursai dažniausiai būna pigesni bei 2 ar 3 lygio, tuo tarpu anglų kalbos kursai pradedantiesiems būna pigesni nei anglų kalbos kursai pažengusiems. 

Pamokų skaičius

Tai – dar vienas svarbus veiksnys, nuo kurio priklauso anglų kalbos kursų kaina. Nesunku pastebėti vieną aiškią taisyklę: kuo daugiau pamokų, tuo brangiau kainuoja kursai.

Aprūpinimas mokymosi procesui reikalingomis priemonėmis

Svarbu nepamiršti, kad anglų kalbos kursų kainai įtakos turi ir dar viena detalė. Tai – aprūpinimas mokymosi procesui reikalingomis priemonėmis. Ne paslaptis, kad kokybiškam mokymosi procesui užtikrinti yra reikalingos labai įvairios priemonėmis, pradedant pratybų sąsiuviniais ir užbaigiant vadovėliais. Taigi, mokymai, kurių metu suteikiamos visos reikalingos priemonės, paprastai kainuoja daugiau.

Tad, apibendrinant galima daryti išvadą, jog yra 3 pagrindiniai veiksniai, nuo kurių priklauso, kokia bus anglų kalbos kursų kaina. Tai – kursų lygis; pamokų skaičius, o taip pat ir aprūpinimas mokymosi procesui reikalingomis medžiagomis. 

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad taip pat egzistuoja ir tam tikri veiksniai, dėl kurių anglų kalbos kursų kaina gali mažėti. Vienas jų – akcijos, kurių metu kursus galima įsigyti už mažesnę kainą. Svarbi ir kita detalė – vis daugėja pasiūlymų, kuomet prie mokymų pakvietus prisijungti savo draugus, galima tikėtis mažesnės kainos. 

Ankstesnis straipsnisBentonito molio paklotas montuojamas ant sienos
Kitas straipsnisKokiais atvejais pasirenkama tralo nuoma?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here