Google reklama

Kiekvienas verslas, turintis savo prekes ar paslaugas pristatantį internetinį tinklalapį, įprastai yra linkęs galvoti apie Google paieškos sistemą ir būdus, kurių pagalba jie galėtų tapti geriau joje matomi potencialių klientų. Ir nors nemažai verslo savininkų galvoja apie savo tinklalapio optimizavimą, tai nėra vienintelis skaitmeninės rinkodaros sprendimas. Greičiausias būdas paversti savo tinklalapį matomu internetinėje paieškoje yra Google reklama. Jei jūsų tinklalapis nesulaukia pakankamo organinio srauto ir/arba jūs norėtumėte greito ir nesudėtingo skaitmeninės rinkodaros sprendimo (ir esate pasiruošę už jį sumokėti), Google reklama yra verta rimtų apsvarstymų.

Google reklama – 7 priežastys ja pasinaudoti

Kiekvienas verslas, kuris turi rinkodaros biudžetą, įprastai gali rinktis iš labai plataus skirtingų skaitmeninės rinkodaros priemonių. Tačiau Google reklama pasižymi keliais išskirtiniais privalumais, kurie ją išskiria iš daugybės kitų šiuolaikinių rinkodaros sprendimų.

  1. Tai greitas būdas tapti matomiems. Kiekvienas verslas kasdien susiduria su didžiuliais iššūkiais ir būtinybe pasitelkti pačius efektyviausius sprendimus, kurie padėtų tapti matomais tikslinei auditorijai, tokiu būdu pranokstant savo pagrindinius konkurentus. Tikrai ne kiekviena bendrovė gali sau leisti apčiuopiamų rezultatų laukti pusmetį ar ilgiau. Todėl Google Ads pasirinkimo atveju verslas matomu gali tapti akimirksniu.
  2. Didelis Google reklamos pasiekiamumas. Kiekvieną sekundę Google paieškoje yra atliekama bene 70 tūkst. užklausų. O tai reiškia, kad Google reklama kiekvienam verslui suteikia išskirtinę galimybę pasiekti bene pačią didžiausią auditoriją. Be to, Google reklama vien internetine paieška neapsiriboja. Jūs taip pat reklamą galite pirkti ir Gmail ar YouTube platformose. Ką jau kalbėti apie daugiau kaip 650 tūkst. programėlių, kurios yra „Google Display“ tinkle. Visą tai susumavus matyti, kad Google Ads pasiekia daugiau nei 90% interneto vartotojų visame pasaulyje.
  3. Reklamą galima nutaikyti į tikslinį vartotoją. Galimybė pasiekti didžiulę auditoriją yra puiku, tačiau reklamą nutaikyti į tikslinį vartotoją yra dar puikiau. Būtent Google reklama ir suteikia tokią galimybę. Naudojantis Google reklama, galite pasirinkti tikslinius raktažodžius ir raktines frazes bei reklamos rodymą numatyti pagal demografinius kriterijus. Tai suteikia galimybę sukurti reklamos kampanijas, kurios pasižymėtų didesne investicine grąža (ROI).
  4. Mokama tik tuomet, kai kas nors spusteli reklamą. Google reklamos atveju jums nereikia veltui švaistyti savo reklamos biudžeto, kadangi jūs mokate tik už atvestus lankytojus. Tai reiškia, kad mokate tik tada, kai vartotojas pasirenka jūsų reklamą ir ant jos paspaudžia. Dėl šios priežasties Google reklama yra priskiriama PPC tipo reklamai, kuomet yra mokama už paspaudimus.
  5. Lengva valdyti savo biudžetą. Įprastai nei vienas verslas neturi neriboto biudžeto reklamai. Kai yra investuojama į skaitmeninės rinkodaros priemones, visuomet naudinga turėti pilną savo biudžeto kontrolę. Google reklama neįspraudžia savo klientų į griežtus rėmus – nėra minimalaus biudžeto, kurį jūs privalote skirti Google reklamai. Tai suteikia kur kas didesnę pasirinkimo laisvę.
  6. Remarketingas padidina pardavimus. Kiekvienas jūsų tinklalapį aplankęs lankytojas yra potencialus klientas. Tačiau ne kiekvienas lankytojas tampa klientu ir atlieka jūsų norimą veiksmą. Dėl šios priežasties labai efektyviai pasitarnauja Google remarketingas, kuris padeda susigrąžinti prarastą (iš tinklalapio iškeliavusį) vartotoją.
  7. Analitiniai duomenys padeda tobulinti kampanijas. Google reklamos atveju jūs galite realiu laiku koreguoti savo kampanijas. Reklamos kampanijų tobulinimas vadovaujantis Google Analytics duomenimis tampa gerokai efektyvesnis. Vertingi analitiniai duomenys padeda suprasti, koks yra jūsų reklamos kampanijų efektyvumas ir kaip galėtumėte jį dar labiau padidinti.

Norint pradėti naudotis Google reklama, visuomet naudinga kreiptis į specialistus. Tam jums gali pagelbėti patyrusi Google reklamos agentūra, kuri atsižvelgdama į jūsų lūkesčius galės sukurti efektyvią ir didele investicine grąža pasižyminčią reklamos kampaniją.

Ankstesnis straipsnisReklamos dizainas – svarbi įmonės įvaizdžio dalis
Kitas straipsnisTai, ko dar negirdėjote apie batus

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here