Kraustotės į naują būstą, o gal savo senąjį norite prikelti naujam gyvenimui? Daugybė žmonių tokių pokyčių baiminasi todėl, kad jie nėra tikri ar jiems pavyks suformuoti jaukų ir šiuolaikišką interjerą, kuriame jiems bus malonu gyventi. Tačiau viskas neturi būti taip sudėtinga – ypač, jei yra pasinaudojama praktiškais interjero patarimais. Šį kartą patarimais dalinasi GeliuPasaulis.lt.

1. Žinokite savo dekoro stilių

Pirmasis žingsnis, kurį turite žengti prieš pradėdami dekoruoti savo būstą, yra jūsų skonio išsiaiškinimas, nustatant pagrindinį stilių, kuris jums labiausiai patinka. Nepaisant to, ar jūs norite išlaikyti ankstesnio interjero atmosferą, ar norėtumėte išbandyti kažką naujo – pirmiausia turite žinoti, ką norite pasiekti.

Jei jūs jau žinote, kaip norėtumėte pakoreguoti savo būsto vidaus interjerą – nuostabu! Tokiu atveju būsite sutaupę daugybę savo brangaus laiko. Tačiau jei dar nenumanote, kaip galėtų atrodyti jūsų būstas, originalių idėjų galite pasidairyti internete. Interjero stilių įvairovė yra labai pati – pereinamas stilius, modernus stilius, laikinas/besikeičiantis stilius, kaimiškas stilius (pastarasis jau kurį laiką sulaukia didelio populiarumo) ir kt.

2. Didžiausia interjero detalė turėtų tapti svarbiausia

Iš pirmo žvilgsnio tai skamba pakankamai akivaizdžiai. Tačiau vis dėlto praktika rodo, kad pakankamai daug žmonių apie tai pamiršta ir pradeda savo skirtingų būsto erdvių interjero kūrimą nuo mažiau svarbių darbų.

Norint išvengti papildomų sunkumų, visuomet pradėkite nuo pačios didžiausios, svarbiausios ir labiausiai matomos interjero detalės. Įprastai ji bus ir brangiausia. Tuomet, kai kiekvienoje savo būsto erdvėje būsite pasirinkti po vieną svarbiausią interjero elementą, jums bus lengviau judėti toliau, kadangi pirminė interjero detalė diktuos sąlygas ir leis jums, atsižvelgiant į jos dizainą, spalvas ir kitus išskirtinius elementus, formuoti tolimesnį interjerą.

3. Lova yra tikra šventovė

Miegamasis yra vienas iš pačių svarbiausių kambarių jūsų namuose. Jame neabejotinai praleidžiama bene daugiausiai laiko. Ką jau kalbėti apie tai, kad šis kambarys taip pat yra ir asmeniškiausias bei intymiausias.

Taigi, jūs turite pasirūpinti ne tik pakankamu privatumo lygiu (pvz., investuojant į labai kokybiškas dienines ir naktines užuolaidas), tačiau taip pat pasitenkant ir pritaikant interjero sprendimus, kurie užtikrintų, jog jūsų miegamojo kambarys bus labai patogus, praktiškas ir jaukus.

Žinoma, kad vienas iš pačių svarbiausių jūsų miegamojo elementų visuomet bus jūsų lova. Todėl jai privalu skirti pakankamai investicijų ir dėmesio. Be to, turite pasirinkti ir tekstilę, kuri bus naudojama ant jūsų lovos – ji privalo būti pačios aukščiausios kokybės.

4. Pagalvokite apie namų kvapą

Turbūt jau pastebėjote, kad kiekvieni namai turi savitą kvapą – kartais apsilankę svetimuose namuose mes jaučiame ypatingą kvapą, nė negalėdami suprasti, kas tai yra. Kartais malonūs namų kvapai atsiranda savaime, tačiau kartais mes galime juos įtakoti ir nulemti. Tam gali pasitarnauti įvairios kvepiančios dekoratyvinės žvakės, būstui skirti garinamieji kvapai ir kt.

Nereikia pamiršti ir augalų, kurie valo mūsų namų orą ir taip pat įtakoja būste vyraujančią atmosferą. Jei savo namuose jūs galėsite kvėpuoti šviežiu, grynu ir labai maloniai kvepiančiu oru, jausitės kur kas jaukiau ir maloniau.

5. Nepamirškite stiklo gaminių ir veidrodžių

Labai naudinga savo būsto vidaus interjere pasitelkti ir stiklo gaminius (https://geliupasaulis.lt/lt/stiklo-gaminiai/) bei veidrodžius. Tokie sprendimai suteikia mūsų būstui daugiau jaukumo, žavesio ir kiekvieniems namams būtinos šviesos. Tinkamai pasirinkti ir išdėstyti veidrodžiai gali labai efektyviai išspręsti net ir labai tamsaus būsto „apšvietimo“ klausimą. Be to, veidrodžiai vizualiai padidina ir mūsų būsto erdves, todėl jose galime jaustis erdviau.

Ankstesnis straipsnisNatūrali lietuviška kosmetika internetu
Kitas straipsnisAutonominis avarinis stabdymas: revoliucinė, bet ne visada veikianti sistema

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here