keliones


Benui vos 28-eri, tačiau jis jau spėjo aplankyti 20 valstybių. Įdomu tai, jog pirma jo kelionė į užsienį nutiko vos prieš septynerius metus. Apie tai kaip viskas prasidėjo ir kaip kelionės tapo bene didžiausia aistra papasakoti sutiko pats šiaulietis.

Džiaugiasi pasinaudojęs galimybe

Baigęs mokyklą Benas nusprendė neišvykti iš gimtojo miesto ir pradėjo studijuoti Šiaulių universitete. Jam sekėsi tiesiog puikiai, tad po dviejų kursų, įkalbintas tėvų, nusprendė sudalyvauti mainų programoje Erasmus+ ir pusmečiui išvyko gyventi į Kroatijos sostinę Zagrebą.

„Išties visuomet buvau gana didelis namisėda, tėvai mane pastūmėjo siekti naujų iššūkių. Būtent jie pasiūlė pamėginti įstoti į universitetą užsienyje. Man pavyko. Pusmečiui išvykau į Zagrebą ir tai mano gyvenimą apvertė aukštyn kojomis – tai buvo unikali patirtis“.

Gyvendamas Kroatijoje Benas pradėjo aktyviai keliauti po aplinkines šalis, o šios aistros atsisakyti negali ir iki šių dienų: „Kai studijuoji pagal mainų programą, tam tikros ekskursijos visuomet yra įskaičiuotos, vėliau patys studentai kooperuojasi ir apžiūri nematytas šalis. Zagrebas yra labai patogioje vietoje. Įsivaizduokite, pavyzdžiui iki Venecijos su automobiliu nuo ten yra maždaug keturios valandos kelio. Taigi, per tą pusmetį teko aplankyti šešias valstybes“.

Kelionėms išleidžia santaupas

Benas ir toliau gyvena Šiauliuose, tačiau save vadina viso pasaulio piliečiu ir į užsienį leidžiasi bent dukart per metus. Pasak jo, bent šiai dienai visas santaupas jis išleidžia būtent kelionėms. Jo nuomone tai yra pati geriausia investicija.

„Gyvename tik vieną kartą. Norisi pamatyti ir aprėpti kuo daugiau. Aš džiaugiuosi, kad sukau lošimų automatus Monake, kad mačiau Eifelio bokštą. Žinau, kad vieną dieną užeisiu į Las Vegaso kazino, pamatysiu Laisvės statulą ar aplankysiu Kiniją. Tokie dalykai mane veža. Aš dar neturiu šeimos, todėl investuoju į save, į savęs pažinimą, o kelionės tokiu atveju yra labai naudingos“, – paskaojo Benas.

Svajoja nuvykti į Japoniją

Paklaustas kokia didžiausia jo svajonė šiuo metu, Benas nedvejodamas įvardino vieną didžiausių Azijos šalių.

„Laba norėčiau aplankyti Japoniją. Žinau, kad ten pamatysiu visai kitą kultūrą ir kitą pasaulį. Be to, Japonija garsėja unikalia gamta, kurios nerasi niekur kitur visame pasaulyje. Ši kelionė labai brangi, todėl šiai dienai negalėčiau sau to leisti, tačiau esu tikras, kad netolimoje ateityje galėsiu išpildyti savo svajonę“, – teigė vaikinas.

Jis taip pat pridėjo, jog visuomet ieško opcijų, kaip pakeliauti nemokamai. Pasak jo tokių galimybių šiais laikais tikrai netrūksta: „Žiūrėkite kur galima pasavanoriauti, ar kur galite sudalyvauti tam tikruose mokymuose. Opcijų šiais laikais tikrai yra daug, paprasčiausiai reikia jų ieškoti. Kas ieško, tas randa“, – pozityvia nata pokalbį baigė Benas.

Ankstesnis straipsnisGrūdiniai produktai: kodėl juos verta įtraukti į savo kasdienę mitybą
Kitas straipsnisIšperkamoji būstų nuoma – rizika ar galimybė?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here