virtuves baldai pagal uzsakyma

virtuves baldai pagal uzsakymaKokius baldus geriausia rinktis – modulinius ar pagal užsakymą? Kol Lietuvoje nebuvo Ikea parduotuvės, atsakymas į šį klausimą buvo gana aiškus – tik individualiai gaminti baldai yra idealus variantas. Dabar situacija kiek pasikeitė, tačiau reikia atminti keletą dalykų. Ypač, kai kalba eina apie virtuvės baldus.

Virtuvės baldai pagal užsakymą yra gaminami kur kas dažniau, nei pasikliaujama Ikea modeliavimo programomis. Kodėl?

  1. Virtuvės baldų gamintojų yra gana daug. Virtuves baldai pagal uzsakyma klaipedoje gali būti gaminami pas kelis šimtus baldininkų. Virtuves baldai pagal uzsakyma panevezyje padarys dešimtys įmonių ir profesionalių meistrų. Tiek baldų parduotuvių tikrai nėra. Skaičiuojant ir internetines…
  2. Kiek kainuoja pagaminti virtuves baldus? Nedaug. Virtuves baldai kaina konkuruoja gana aršiai. Vilniečiai naujakuriai žino, kaip derėtis su baldininkais. Nueina į Ikea, susimodeliuoja norimus virtuvės baldus, atsispausdina su kainomis ir parodo baldininkams: padarysite už tiek pat ar su nežymiu priedu už montavimą? Jei taip, užsisako iš baldininkų. Galima sakyti, kad dėl to virtuves baldai vilniuje yra pigiausi. Virtuves baldai pagal uzsakyma kaina yra tokia pati, kaip ir moduliniai baldai, kurie visada buvo laikomi turtingų žmonių privilegija.
  3. Maža virtuvė yra dėkinga baldininkams. Lietuviai vis dar nemėgsta didelių virtuvių. Ten, kur daug vietos, nereikia sukti galvos dėl papildomų 7 centimetrų, kuriuos modulinių baldų gamintojai tiesiog ignoruoja ir paslepia po maskuojančiu plokštės gabalėliu. Virtuvės baldai pagal užsakymą išnaudoja visus centimetrus ir nepalieka neefektyvių vietų.
  4. Montuoti baldus gali ne kiekvienas. Ne vienas keikėsi taip, kaip gyvenime dar nėra keikęsis. Reikia mokėti tiksliai išsimatuoti, išgręžti geras skyles sienose. Taip pat reikia ir specialių įrankių, pavyzdžiui siaurapjūklio, kuris pjauna itin lygiai ir nedrasko plokštės apvadų. Tokius turi tik patyrę meistrai. Lazerinius gulsčiukus taip pat namie turi ne kiekvienas, todėl pačių sumontuoti baldai būna šleivi kreivi.

Virtuves baldai kaune parduodami ne vienoje parduotuvėje, tačiau naujakuriai vis tiek labiau pasitiki patyrusiais baldų gamybos specialistais. Jiems ir patiki savo virtuves baldai gamyba ir montavimą. Taip kur kas paprasčiau, nors ir reikia ilgiau laukti. O ar žinote, kodėl baldų pagal užsakymą reikia laukti ilgiau, nei modulinių?

Priežastis slypi pačiame baldų gamybos procese. Baldininkai sukuria brėžinius, kuriuos perduoda plokščių pjaustytojams. Jie savo CNC staklėmis išpjausto visas reikalingas plokštes ir laminuoja reikalingus kraštus. Tada baldininkai pasiima plokštes ir savo nedidelėse dirbtuvėse susimontuoja kai kurias dalis. Virtuvės baldai yra sudaryti iš spintelių, tad dažniausiai baldininkai atsiveža gatavas spinteles. Štai dėl to ir trunka šiek tiek laiko. Su IKEA baldais viskas paprasčiau, nes visos plokštės jau yra sandėlyje ir jas reikia tik susidėti į savo transportą ir vežtis namo surinkti. Tokiu būdu virtuvės baldai pagal užsakymą užtrunka kiek ilgiau, bet atrodo kur kas unikaliau, nei standartiniai baldai.

 

 

Ankstesnis straipsnisBatai internetu – patogus, greitas bei ekonomiškas būdas papildyti savo avalynės kolekciją
Kitas straipsnisNepažinti maršrutai po Kampaniją: nuo apsilankymo buivolų ūkyje iki atkastoje Pompėjoje užaugusio gido pasakojimų

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here