Nusprendėte apšiltinti namus ir nežinote kokį šiltinimo būdą pasirinkti? www.izoliacijosputimomasina.lt jums siūlo patalpas šiltinti ekovata. Tam naudojama – vatos putimo įranga. Birios vatos pūtimo mašina skirta intensyviam naudojimui ir ja patogu dirbti, kai norite apšildinti didelio ploto patalpas. Mašina turi didelius ratus, todėl ją lengva transportuoti ir pervežti iš vienos vietos į kitą.

Specialios technologijos ir vatos putimo įranga padeda suformuoti reikiamo storio termoizoliacinės medžiagos sluoksnį.  Visas aukštesnės pastatų dalis galima lengvai pasiekti ir apšiltinti. Taip sutaupomas laikas ir visas apšiltinimo procesas tampa greitesnis. Taip pat nereikia papildomai vaikščioti ir nešti medžiagų rankomis į pastato vidų. Nepaliekate atliekų ir sunaudojate medžiagų teik, kiek reikia pasirinktai pastato daliai apšiltinti. Darbus atliksite daug greičiau, nei naudodami ruloninę ar lakštinę apšiltinimo medžiagą.

Ekovata yra efektyvi, švari ir sveikatai nekenkianti termoizoliacinė medžiaga. Ekovatą galima naudoti bet kokios statybos pastatuose, tiek senos, tiek naujos. Tai puikus pasirinkimas šiltinant pastatus. Šiltinant pastatus, ekovata pilnai užpildo visus tarpelius, plyšius, skyles, konstrukcijų nelygumus ir kitokius brokus ir suformuoja vientisą besiūlį izoliacijos sluoksnį.

Ekovata – tai medžio plaušas, impregnuotas chemiškai nelakiomis medžiagomis. Ji gaminama iš natūralios organinės medžiagos celiuliozės, pridedant nekenksmingų sveikatai, nelakių antiseptinių boro junginių druskų pavidalu. Dėl šių priedų ekovata padeda  apsaugoti įvairias  medžio konstrukcijas, nuo puvimo, grybelio, pelėsio, graužikų ir vabzdžių. Jeigu tinkamai prižiūrėsite patalpas, kurios apšiltinimui naudojote ekovatą, ji savo savybių gali neprarasti daugiau nei 50 metų.

Kadangi, ekovata yra įpučiama į ertmes, ji puikiai prisitaiko prie sienose išvestų vamzdžių ir elektros lizdų ar kitų panašių kliūčių. Ji yra i tankesnė už stiklo vatą dedamą tarp sienų ir efektyviau sulėtina oro judėjimą iš vienos sienos pusės į kitą, taip išvengiate skersvėjo.

Ekovata yra ekologiškesnė, nei pavyzdžiui stiklo vata. Nors abi yra padarytos iš perdirbtų medžiagų, ekovatoje jų yra 75 procentai, kai tuo tarpu stiklo vatoje, jų yra apie 30 procentų.

Ekovata yra sunkiai degi medžiaga, nes sudėtyje turi priedų, kurie gaisro metu, neleidžia užsiliepsnoti ir stabdo liepsnos plitimą patalpoje, taip apsaugodami medines konstrukcijas nuo ugnies.

Ankstesnis straipsnisSkolų pardavimas, kas tai?
Kitas straipsnisPatikimas ir kokybiškas IPhone remontas

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here