„The Lawyer“ pripažino Tark Grunte Sutkiene metų advokatų kontora Baltijos šalyse

Vienas įtakingiausių Europos teisinių leidinių „The Lawyer“ įteikė advokatų kontorai Tark Grunte Sutkiene geriausios metų Baltijos šalių advokatų kontoros „Law Firm of the Year: Baltics 2015“ apdovanojimą. Šis pasaulyje pripažintas apdovanojimas Tark Grunte Sutkiene skirtas už sėkmingą dalyvavimą didžiuosiuose praėjusių metų sandoriuose regione.

„The Lawyer apdovanojimas yra mūsų kontoros pasirinktos vizijos, ilgalaikių strateginių tikslų ir komandos profesionalumo pripažinimas tarptautinėje teisinėje bendruomenėje. Mes esame įsitikinę, kad teisininkai turi būti ne tik teisės ekspertai – tikrą pridėtinę vertę klientams kuria mūsų gebėjimas padėti siekti tikslų ir sprendimų, kurie labiausiai atitinka kliento poreikius“, – sakė Eugenija Sutkienė, „Tark Grunte Sutkiene“ vadovaujanti partnerė.

„The Lawyer“ įvertino ilgalaikius advokatų kontoros pasiekimus ir profesinę patirtį administruojant bankrutavusius Lietuvos (Ūkio bankas) ir Latvijos (AS Latvijas Krājbanka) bankus bei  vystant stambius nacionalinės svarbos projektus, tokius kaip suskystintų dujų terminalo statyba Klaipėdoje ir kitus reikšmingus projektus.

Tark Grunte Sutkiene nuo 1990 m. Baltijos regione konsultuoja didžiąją dalį stambiausių ir reikšmingiausių sandorių, dalyvavo vystant ir vykdant 16 iš 20 svarbiausių nacionalinių projektų Baltijos šalyse, atstovauja Lietuvą tarptautiniame arbitražo teisme prieš Gazprom. 2010-2014 metais įvykdė virš 100 stambių korporatyvinių susijungimų, įmonių įsigijimų ir susijungimų sandorių, kurių vertė virš 3 mlrd. EUR, ir šiandien yra viena iš daugiausia patirties verslo teisės srityje sukaupusių kontorų Baltijos šalyse.

Prestižinis teisinis leidinys „The Lawyer“ metų advokatų kontoras renka 25 kategorijose visoje Europoje. Tark Grunte Sutkiene pirmą kartą Baltijos šalių istorijoje buvo įtraukta ir į sąrašą nominacijai „Best European Law Firm“ gauti. Laimėtojus renka vertinimo komisija, sudaryta iš tarptautinių advokatų kontorų vadovaujančiųjų partnerių ir tarptautinių kompanijų teisininkų. Pagrindiniai atrankos kriterijai – strateginė vizija, stiprus partnerystės ryšys, stipri finansinė padėtis ir jos gerėjimas, nuolatiniai nepriekaištingi rezultatai pasirinktuose sektoriuose ir puiki talentų vadyba.

Ankstesnis straipsnisKTU architektūrologas: gavome svarų instrumentą kurdami Kauno ateities viziją
Kitas straipsnisKodėl namuose girdime triukšmą ir kaip to išvengti?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here