Balandžio 2 d. Šilutėje atidaromas pirmas IT ir telekomunikacijų bendrovės „Teo“ klientų aptarnavimo salonas. Lietuvininkų g. 68A įsikūrusioje „Teo“ atstovybėje pamario krašto gyventojai galės tiesiogiai susipažinti su paslaugų naujienomis ir išbandyti išmaniąją namų įrangą. 

Šilutės gyventojų patogumui bendrovė „Teo“ atidaro pirmąjį savo klientų aptarnavimo saloną, kuriame yra viskas, ko reikia šiuolaikiniams namams: lengvai valdomos integruotos paslaugos su išmaniąja „Teo“ televizija, šviesolaidiniu internetu ir naujausia namų įranga.

„Šilutėje matome kokybiškų „Teo“ paslaugų poreikį ir jaučiame didžiulį susidomėjimą „Teo“ išmaniąja televizija. Tą parodė ir metų pradžioje miesto prekybos centruose įrengtos „Teo“ demonstracinės vietos. Mieste esame išvystę platų šviesolaidinio interneto tinklą, todėl šilutiškiai gali naudotis pačiomis naujausiomis technologijomis kurdami savo išmaniuosius namus“, – sako „Teo“ Vakarų regiono pardavimo padalinio vadovas Audrius Kesminas.

Pirmų naujojo „Teo“ klientų aptarnavimo salono klientų laukia staigmenos. Pirmiesiems, užsisakiusiems šviesolaidinio interneto ir išmaniosios „Teo“ televizijos rinkinį, bus įteikti išmanūs žingsniamačiai. Pasak „Teo“ Vakarų regiono pardavimų vadovo, tai yra puiki paskata praleisti daugiau laiko gryname ore ir šiuolaikinių technologijų pagalba gyventi sveikesnį gyvenimą.

Naujasis klientų aptarnavimo salonas pirmadienį–penktadienį dirbs nuo 9 iki 18 valandos vakaro, o šeštadienį nuo 9 iki 14 val. Čia šilutiškiai visada galės gauti profesionalų patarimą, konsultaciją ir pagalbą dėl visų „Teo“ paslaugų.

Artimiausiu metu „Teo“ savo klientams ketina pasiūlyti dar daugiau galimybių valdyti išmaniosios televizijos turinį, tobulins interneto televiziją „Interneto.tv“ ir plės prekių įvairovę elektroninėje parduotuvėje. Labiau integruotas išmaniųjų namų valdymas apjungs ne tik televizorių, kompiuterį, bet ir kitą įrangą. „Išmanioji Teo televizija“ per Lietuvos pramonininkų konfederacijos surengtus „Lietuvos metų gaminio 2014 m.“ apdovanojimus įvertinta aukso medaliu.

Nors telekomunikacijų ir mokamos televizijos rinka Lietuvoje pernai traukėsi, „Teo“ klientų skaičius augo. Klientų, besinaudojančių šviesolaidiniu „Teo“ internetu skaičius pernai išaugo 11 proc. ir viršijo 200 tūkstančių. Pasiūlius patogesnį išmaniosios „Teo“ televizijos meniu ir papildomų paslaugų, IPTV klientų skaičius pernai didėjo beveik ketvirtadaliu – iki 130 tūkstančių. „Teo“ iš viso turi jau daugiau nei pusę milijono interneto vartotojų ir 186 tūkstančius televizijos paslaugos vartotojų.

Ankstesnis straipsnisNiujorko automobilių parodoje – pasaulinė „Porsche Boxster Spyder“ premjera
Kitas straipsnisNaujasis „Ford Galaxy“: kelionė Pirmąja klase

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here