Elektroninės svarstyklės, svarstyklių nuoma, matavimo prietaisai

Kietų ir birių medžiagų kiekio matavimas

Birių medžiagų kiekis gali būti išmatuotas tūrio ir masės vienetais. Kiekis tūrio vienetais matuojamas netiksliai, nes tūris priklauso nuo matuojamosios medžiagos granulometrinės sudėties. Tiksliausiai kietų ir birių medžiagų kiekį galima nustatyti sveriant. Tuomet nustatoma matuojamosios medžiagos masė. Sveriama paprastomis, automatinėmis diskretinėmis ir tolydinėmis svarstyklėmis.

Svarstyklės

Svarstyklės skirstomos į pasukamąsias ir svirtines. Svarstyklėmis matuojamas kiekis nustatomas, palyginus matuojamojo kūno ir žinomos masės kūno svorio jėgų sukeliamus sukimo apie nejudamą atramą momentus.

 Automatinės svarstyklės

Automatinės diskretinės svarstyklės. Diskretinio veikimo svarstyklėmis medžiaga matuojama dozėmis, ir atskirų matavimų rezultatai sumuojami. Svarstyklės skirstomos į kaušines ir plat-formines.

Kaušinėmis svarstyklėmis atsveriamos birių medžiagų porcijos. Skaitiklis sumuoja svėrimų skaičių ir kartu registruoja visą pasvertos medžiagos kiekį.

Platforminėmis svarstyklėmis automatiškai nustatoma žinomos masės taros su medžiaga arba vienetinių gaminių masė. Atskirų matavimų rezultatai sumuojami skaitikliais.

Automatinės tolydinės svarstyklės. Automatinėmis tolydinėmis svarstyklėmis matuojamas birių medžiagų kiekis, pasvėrus birią medžiagą perduodančią liniją (2.3 pav.). Transporteris l yra sverto, kuris remiasi į atramą 2, dalis. Transporteriu perduodama biri medžiaga 3 sveriama svarsčiu 4. Kintant perduodamos medžiagos masei, kinta transporterio polinkis φ, o pakitus pastarajam, pasikeičia sklendės 5 padėtis ir sklende reguliuojamas birios medžiagos kiekis, patenkantis iš piltuvo 6. Transporteriu perduotos medžiagos kiekis m per laiką t nustatomas iš transporterį sukančio variklio 7 apsisukimų skaičiaus n:

Svarstyklės skirtos darbui tyrimų laboratorijose, chemijos pramonėje, farmacijoje bei ten kur reikalinga tiksli svėrimo informacija.
Mūsų siūloma įranga gali apskaičiuoti ne tik produkto kiekį gramo ar miligramo dalies tikslumu, bet taip pat gali pateikti kiekį išskaičiuotą iš svorio parodymų. Taip pat šie duomenys gali būti perduodami į jūsų naudojamą informacinę apskaitos sistemą.

Elektroninės svarstyklės
Elektroninės svarstyklės

Indikatoriai

Tikslus svėrimas bei dozavimas yra lemiami faktoriai gaminant kokybiškus produktus ir vykdant atsargų apskaitą.
Šio tipo įrenginiai laisvai integruojami visose pramonės šakose, kur reikalingas svėrimas, dozavimas, pakavimas, gamybos procesų automatizavimas ir pan.
Indikatoriai yra nuo paprasčiausio (naudojamo įprastom svėrimo operacijom) iki laisvai programuojamų multifunkcinių indikatorių-valdiklių ar pramoninių kompiuterių su svėrimo programa. Specializuoti šių įrenginių hermetiški korpusai leidžia naudoti įrangą bet kokio agresivumo sąlygomis
Platformos

Avery Weigh-Tronix gaminamos svėrimo platformos yra pritaikytos visoms pramonės šakoms kur yra poreikis šio tipo gaminiams.
Šių platformų yra nemažai Lietovos žemės ūkyje, mėsos perdirbimo, konditerijos, medicinos, prekybos, logistikos ir kitose pramonės šakų įmonėse. Šios pramoninės platformos pritaikytos sverti svoriams nuo 6 kg iki 20 t. Gamintojas gali pateikti platformas įvairiausių matmenų, nuo paprasto iki nerūdijančio plieno išpildymo
Specialios paskirties

Avery Weigh-Tronix gamina specializuotus produktus įvairioms pramonės šakoms. Šio tipo produktai žymiai supaprastina ir palengvina jūsų verslą.
Į šią specialios paskirties produktų gamą įtrauktos tokio tipo svarstyklės: produkcijos vienetus skaičiuojančios aukšto tikslumo svarstyklės, mėsos perdirbimo pramonėje naudojamos oro kelio svarstyklės, įvairios logistikoje naudojamos „paletėms” sverti svarstyklės.
Dėl lankstaus gaminių konfigūravimo šios spec. svarstyklės gali būti jungiamos su įvairiais svėrimo indikatoriais, reikalingais tenkinti jūsų poreikius.

Svorio jutikliai

Svorio jutikliai naudojami visų tipų svėrimo įrangojeir turi
aukščiausios kokybės skaitmeninius bei analoginius svorio jutiklius. Naujausias sprendimas šioje srityje yra „weighbar” tipo svorio jutiklių gama.
Svorio jutikliai gaminami iš kokybiškiausių medžiagų pritaikant naujausias technologijas. Jie sertifikuoti pagal tarptautinės OIML organizacijos metrologinius reikalavimus.
Transporto svarstyklės

Dėka kokybiškos įrangos šio tipo svarstyklės gali dirbti bet kurioje darbinėje aplinkoje bei lengvai integruojamos į bet kurią apskaitos informacinę sistemąSvarsykliu nuoma

Gamybinių procesų valdymas

Gamyboje taikomi įvairaus tipo svėrimo indikatoriai,kurie siunčia signalą į terminalus ar pramoninius kompiuterius, kurie padeda išspręsti gamybos procesų automatizavimo klausimus.
Šie specializuoti įrenginiai pritaikyti dirbti įvairiausiomis sąlygomis, o naujausių technologijų dėka yra pasiektas aukščiausias įrenginių programų pritaikymo lygis.

Ankstesnis straipsnisSvarstyklių rūšys
Kitas straipsnisSvarstyklės

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here