Moterys visuomet nori atrodyti stilingai ir gražiai. Visgi, dažnai ši užduotis nebūna lengva – sunku pasirinkti drabužius, kurie labiausiai tiktų mūsų figūros tipui, o ką jau kalbėti apie tas akimirkas, kai reikia derinti vienus rūbus su kitais. Tikrai ne kiekviena turime puikų stiliaus pojūtį, tad dažnai renkamės labai paprastus aksesuarus bei drabužių siluetus, kurie nereikalauja įdėti daug pastangų tam, kad būtų sukurtas tobulas derinys. Tačiau, baziniai drabužiai turėtų būti labai lengvai derinami ir visuomet atrodyti nepriekaištingai. Vienas jų yra paprasta lininė suknelė. Taigi, kaip derinti lininę suknelę, kad ji tiktų skirtingoms progoms?

Dauguma žmonių stengiasi vengti lininių drabužių, nes turi neteisingus įsitikinimus apie šią medžiagą. Tiesa, kad lininiai drabužiai labai glamžosi ir tai tikrai ne visada atrodo estetiškai. Visgi, svarbu suvokti, kad linas privalo glamžytis. Tai natūrali šio audinio savybė, prieš kurią kovoti net neverta. Tačiau, visas šio audinio grožis tame, kad jis atrodo itin prabangiai ir elegantiškai net glamžydamasis. 

Kai matome moterį, vilkinčią lininę suknelę, dažnai iš karto manome, kad ji yra elegantiška. Moteriškumo bei estetikos aura sklinda nuo šio audinio nepaisant to, kad jis ne visada būna tobulai lygus. Būtent todėl, tikrai neverta bijoti glamžymosi – jis nesugadins jūsų įvaizdžio! Suvokus tą faktą, kad normalu, kai linas glamžosi, galima pradėti ramiai planuoti drabužių derinius be jokio sąžinės graužaties jausmo. 

Sukneles vasarai derinkite su basutėmis

Vasarą visos labiausiai norime, kad kūnas kvėpuotų ir mes išvengtume to nemalonaus jausmo, kai drabužiai prilimpa prie kūno ir dvelkia prakaitu. Linas yra pralaidus orui, tad jūsų kūno oda visuomet laisvai kvėpuos. Sukneles vasarai derinkite su basutėmis arba balerinomis. Ilgos vasarinės suknelės iš lino labai elegantiškai atrodo su skrybėlėmis ir pintais krepšiais – taip apsirengusi galite keliauti net į paplūdimį.

Linines sukneles galite pritaikyti ir sportiniam stiliui

Lininės suknelės yra universalus drabužis, kuris, tinkamai suderintas, gali būti vilkimas skirtingomis progomis. Jei keliaujate į parką pasivaikščioti su šunimi, drąsiai derinkite suknelę su laisvalaikio bateliais ir rankine per petį. Jei vertinate patogumą, drąsiai rinkitės kuprinę – ji padės sukurti sportiškesnį įvaizdį. 

Linines sukneles galite vilkėti su lengvomis striukėmis

Jei vėsesnę dieną vis tiek norite vilkėti savo mėgstamą lininę suknelę, drąsiai užsimeskite ant pečių džinsinę striukę. Ji neapsunkins įvaizdžio ir padės sukurti šiek tiek labiau miestietišką įvaizdį. Taip pasipuošusi galite drąsiai eiti su drauge pietų į miestą ar net į darbą. Avalynę galite rinktis savo nuožiūra – tiks tiek balerinos, tiek neįpareigojantys laisvalaikio bateliai. 

Sukneles iš lino galite vilkėti skirtingomis progomis ir derinti su daugeliu skirtingų aksesuarų. Šis audinys atrodo itin elegantiškai ir moteriškai, tad net priderinusi jaunatviško stiliaus avalynę ar striukę vis tiek atrodysite prabangiai. Lininiai rūbai turėtų būti kiekvienos moters drabužinėje, nes leidžia jaustis patogiai ir tuo pat metu atrodyti madingai.

Ankstesnis straipsnisTop 10 maisto produktų, aprūpinančių organizmą skysčiais
Kitas straipsnisIPL – intensyvios šviesos impulsų procedūros

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here