vertimo biuras

Kiekvieno iš mūsų gyvenime pasitaiko nemažai situacijų, kuomet reikalingos vertimų biuro paslaugos. Vis dėlto, dėmesį verta atkreipti į tai, kad paprastai renkantis vertimų biurą yra įvertinami vos trys kriterijai: kalbų kombinacija, kaina bei terminas. Iš tiesų, galima sutikti, kad tai yra pagrindiniai dalykai, į kuriuos būtina atsižvelgti, kuomet pasirenkamas vertimų biuras, tačiau tikrai ne vieninteliai. Taigi, jei norite iš tiesų sėkmingo pasirinkimo, tokiu atveju pats metas pasidomėti, į ką dar svarbu atkreipti dėmesį.

Ar užtikrinamas konfidencialumas?

Dar vienas svarbus dalykas, į kurį taip pat reikia atsižvelgti, yra toks: ar užtikrinamas konfidencialumas? Nors tai, kad užtikrinamas konfidencialumas, deklaruoja kone kiekvienas vertimo biuras, tačiau vien tik to nepakanka: privalu pasirašyti ir konfidencialumo sutartį, taip pat turite būti užtikrinti, kad jūsų duomenims apsauga bus suteikiama viso projekto įgyvendinimo metu.

Ar vertimų biuras gali konvertuoti vertimą į jūsų pageidaujamą formatą?

Dar viena detalė, kuria taip pat reikėtų pasidomėti iš anksto, skamba taip: ar vertimų biuras gali konvertuoti jūsų turimą failą į pasirinktą formatą? Tai padės išvengti daugybės nesklandumų.

Komunikacijos ypatumai

Jei jūsų laukia didelis ir ilgas projektas, tokiu atveju ypač svarbūs tampa iš komunikacijos ypatumai.  Prieš galvodami, kuriam vertimų biurui pateikti didelį projektą, pasidomėkite ir tuo, kaip vyks komunikacija: ar jums bus paskirtas projektų vadovas, kuris informuos jus apie darbo eigą ir kuriam bet kuriuo metu galėsite pateikti savo pageidavimus? Tai labai palengvintų viso darbo eigą.

Ar galimi vertimai nuotoliniu būdu?

Jei tik yra galimybė, rinkitės vertimus nuotoliniu būdu. Kai gyvename skaitmeninių galimybių kupiname amžiuje bei esame tokie užimti, nuotoliniu būdu teikiamos paslaugos yra bene vienas  išmintingiausių pasirinkimų, kadangi taupome ir laiką, ir energiją, ir pinigus, ir mažiau žalojame aplinką. Ne išimtis yra ir vertimai – dažnas vertimų biuras jau gali pasiūlyti vertimus nuotoliniu būdu  ir tai yra ypač naudingas sprendimas abiems pusėms.

Taigi, rinkdamiesi vertimų biurą, nepamirškite ir šių svarbių detalių – jos užtikrins dar geresnį rezultatą.

Ankstesnis straipsnisVeido depiliacija – Kaip pašalinti plaukus nuo veido visam gyvenimui
Kitas straipsnisKodėl vėluoja siuntos ir kaip to išvengti?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here