Windows OS registras

Nauja antivirusinė programa – „Housecall Server Edition“ apsaugos interneto ryšio tiekėjus

Apsaugos nuo virusų programų kūrėja „Trend Micro“ išleido naują produktą „Trend Micro Housecall Server Edition v6.1“, kuris skirtas kenkėjų internete paieškai ir gali apsaugoti informaciją, susijusią su bankų pervedimais, elektronine prekyba ir kitomis paslaugomis, kur reikia konfidencialumo, taip pat ši antivirusinė programa geba aptikti programose esančias saugumo spragas [15].

OS „Windows Vista“ debiutas

Kaip tegia informacinis portalas DELFI, jog naujausios operacinė sistema „Windows Vista“ iki 2007 metų sausio pabaigos pasieks kompiuterių gamintojus visame pasaulyje, ir jie galės pasiūlyti vartotojams kompiuterius, su jau idiegta šia operacine sistema. Nuo „Windows XP“ naujoji „Vista“ skirsis visiškai atnaujinta vartotojo sąsaja, iš pagrindų perdaryta ir sustiprinta saugumo platforma, nauja visai kitokiais principais paremta informacijos organizavimo bei paieškos sistema. Be to, operacinėje sistemoje bus įdiegtos ir neseniai pristatytos programos: interneto naršyklė „Internet Explorer 7“, nuo šnipinėjimo programų apsauganti „Windows Defender“ bei daugialypės terpės grotuvas „Windows Media Player 11“. Operacinės sistemos vartotojams bus pasiūlyta apie 100 skirtingų kalbų, tarp jų – ir lietuvių.  Lietuviška versija rinkoje turėtų pasirodyti 2007 metų pavasarį [16].

Šių metų lapkričio 30 dieną buvo išleistas korporacijos „Microsoft“ programų rinkinys „Microsoft Office 2007“ ir iki 2007 metų sausio mėnesio pasieks privačius vartotojus. Šis rinkinys buvo pristatomas kartu su operacine sistema „Windows Vista“. Internete, išsamioje informacinėje bazėje: http://office.microsoft.com  “Microsoft“ parengė pagalbinę priemonę, kaip naudotis šiuos nauju rinkiniu.  Šiame tinklapyje sukaupti pagalbiniai straipsniai, mokymo kursai, dokumentų šablonai, grafikos elementai (clipart), demonstraciniai programų įrašai ir kt. Ji jau veikia ir lietuvių kalba.

Ankstesnis straipsnisKompiuterių komponentai
Kitas straipsnisInternetas

1 KOMENTARAS

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here