Plaukų šalinimo priemonių pasirinkimas tampa vis didesnis, tad natūralu, jog ne visada yra paprasta apsispręsti, kokios procedūros galėtų būti geriausia pasirinkimo galimybe. Nors dažnu pasirinkimu tampa depiliacija vašku ar epiliatoriumi, tačiau paskutiniu metu vis didesnio populiarumo sulaukia plaukų šalinimas lazeriu, kuris turi tikrai nemažai privalumų. Tokia pasirinkimo galimybė padeda sutaupyti tikrai nemažai laiko ir pinigų, nes galima pasiekti ilgalaikių rezultatų, ir po kurio laiko į depiliaciją netenka investuoti vėl ir vėl. Taigi, ką svarbu žinoti apie lazerinį plaukų šalinimą, ir kaip pasiruošti šiai procedūrai?

Kokiose kūno vietose gali būti atliekamas plaukelių šalinimas?

Plaukų šalinimas lazeriu gali būti atliekamas rankų, kojų, bikini zonos, pažastų ir veido srityse. Kadangi ši procedūra yra saugi, plaukelių šalinimas https://oblakasalon.lt/lazerine-epiliacija/ gali būti atliekamas net ir pačiose jautriausiose kūno vietose: moterys dažniausiai nusprendžia pasirinkti plaukelių šalinimą skruostų, viršutinės lūpos, pažastų, rankų ar bikini zonos srityse, o vyrai plaukus neretai šalina pečių juostos, pažastų, rankų, nugaros, krūtinės ar pilvo srityse. Jei dvejojate, ar lazerinis plaukų šalinimas tam tikrose kūno vietose bus tikrai saugus, tokiu atveju pirmiausia pasikonsultuokite su specialistais, kurie atsakys į visus jums kylančius klausimus.

Kiek lazerinių procedūrų gali tekti atlikti?

Tai – labai individualu, tačiau dažniausiai prireikia 3-6 lazerinių procedūrų. Įprastai pastebimų rezultatų pavyksta pasiekti jau po trijų procedūrų, tačiau iš anksto numatyti, kiek procedūrų reikės atlikti, gali būti gana sudėtinga. Specialistų teigimu, vėliau prireikia kasmet atlikti vos vieną palaikomąją procedūrą, tad tai tikrai nepareikalaus pernelyg daug jūsų brangaus laiko ar didelių investicijų.

Lazerinio plaukų šalinimo trukmė

Procedūros trukmė visada priklauso nuo to, kokioje kūno srityje yra šalinami plaukai. Pavyzdžiui, jei plaukų šalinimas lazeriu yra atliekamas nugaros srityje, procedūra gali užtrukti apie 20-30 minučių, jei plaukai yra šalinami pažastų srityje, procedūra trunka dar trumpiau – vos kelias minutes. Taigi, tikrai neverta nerimauti, kad ši procedūra gali trukti pernelyg ilgą laiką.

Ar verta nerimauti dėl skausmo?

Lazerinis plaukų šalinimas yra neskausminga procedūra, kurios metu yra juntamas lengvas dilgčiojimas. Lyginant su kitomis procedūromis (pavyzdžiui, su plaukų šalinimu vašku), lazerinis plaukų šalinimas tikrai nėra skausmingas depiliacijos būdas, be to, ši procedūra trunka gerokai trumpiau.

Ką dar svarbu žinoti?

Jei nuspręsite pasirinkti lazerinį plaukų šalinimą, labai svarbu tam tinkamai pasiruošti. Maždaug tris savaites prieš šią procedūrą rekomenduojama vengti deginimosi saulėje ar soliariume, o tuomet, jei saulės vonių išvengti nepavyks, naudokite apsauginį kremą nuo saulės, kurio SPF rodiklis yra ne žemesnis nei 30. Maždaug mėnesį prieš šią procedūrą negalima naudoti tokių depiliacijos priemonių, kurios pašalina plaukų svogūnėlį, nes priešingu atveju plaukų šalinimas lazeriu bus ne toks veiksmingas. Vis dėlto, tai neturėtų sudaryti jokių nepatogumų, nes prieš lazerinę procedūrą galima naudoti plaukų skustuvą. Taip pat svarbu žinoti, kad lazerinis plaukų šalinimas negali būti atliekamas nėščioms moterims.

Jei nuspręsite pasirinkti lazerinį plaukų šalinimą, labai atidžiai rinkitės kliniką, kurioje yra atliekama ši procedūra. Plaukų šalinimas lazeriu šiuo metu yra siūlomas daugybės specialistų, tad visada verta pasidomėti, kaip apie atliktas procedūras atsiliepia klientai. Naršydami internetinėje erdvėje tikrai galėsite rasti nemažai atsiliepimų bei rekomendacijų, tad tai galės padėti priimti vienokį ar kitokį sprendimą. Tuomet galėsite palyginti skirtingų klinikų nustatytas kainas, ir beliks tik užsiregistruoti pirmajam vizitui jums patogiausiu metu.

Ankstesnis straipsnisDažniausios žiemos traumos: kaip suteikti pirmąją pagalbą ir jas gydyti
Kitas straipsnisMokymai vadovams: kodėl verta juos pasirinkti?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here