pirties irengimas

Net ir tuo atveju, jei nesate sveikatos ekspertas, ko gero, puikiai žinote, kokie naudingi sveikatai, grožiui bei gerai savijautai gali būti pasibuvimai pirtyje. Savaime suprantama, lankantis joje, nederėtų pamiršti ir saiko, tačiau, jei elgsitės kaip pridera, tikrai netruksite pajusti teigiamą poveikį savo sveikatai bei išvaizdai. Tyrimais yra įrodyta, jog tie žmonės, kurie reguliariai, tačiau saikingai lankosi pirtyse, turi kur kas sveikesnę bei skaistesnę odą, stipresnį imunitetą, rečiau serga širdies, kraujagyslių, sąnarių ligomis, jų nekankina nemiga, yra geresnės nuotaikos ir lengviau  kovoja su stresu. Norite ir jūsų pirtelės savo valdose? Tokiu atveju  telieka tik pridurti, jog pirties įrengimas yra tiesiog neišvengiamas. Na, o mes pateikiame keletą puikių patarimų, kurie tikrai pravers tuo atveju, jei jūsų laukia pirtie įrengimas.

Vienas pagrindinių prities elementų yra krosnelė, todėl, ją įsigyjant nereikėtų gailėti nei laiko, nei pinigų. Ekspertai teigia, jog tinkamai parinkta krosnelė patalpą turi pašildyti vos per minučių. Savaime suprantama tinkamai vertėtų įvertinti ir jos dydį. Įdomu tai, kad nemaža dalis specialistų kalba apie tai, jog krosnelei įsigyti skirta pinigų suma turėtų sudaryti maždaug penktadalį visų pinigų, kuriuos skirsite pirties įrengimui. Ne ką mažiau svarbus yra ir kitas elementas. Tai  pirties akmenys. Jei prieš keletą dešimčių metų galėjome rinktis tik iš labai nedidelio šiam tikslui skirtų akmenų asortimento, tai šiuo metu galime tik pasidžiaugti, jog akmenų, skirtų pirčiai, pasirinkimas, yra labai didelis. Būtent dėl šios priežasties dabar jau galite pasirinkti ne tik tokius akmenis, kurie atliks savo funkciją, bet ir taps puikiu  jūsų pirties dekoro elementu.

Ypač dėmesingiems reikėtų būti tuomet, kai kalba pasisuka apie ventiliacinius sprendimus tuo atveju, jei nesate pirčių įrengimo meistras, būtinai pasikonsultuokite su profesionalais apie tai, kokie ventiliaciniai sprendimai geriausiai tiktų būsimai pirčiai.

Na, o pabaigai – dar vienas patarimas, šį kartą susijęs su gultais: kuo daugiau žmonių naudosi pirtele, tuo daugiau gultų reikėtų įrengti. Pastarieji turėtų būti įvairiame aukštyje, kad kiekvienas pirties lankytojas galėtų pasirinkti.

Ankstesnis straipsnisLietuviams rūpi tik atlyginimas. Ar tikrai?
Kitas straipsnis„Dove“ apklausa: 8 iš 10 moterų bijo turėti tokią šukuoseną, kokios nori

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here