Atėjo metas pakoreguoti savo stilių? Norėtumėte savo įvaizdžiui suteikti šiek tiek daugiau klasikos? Galbūt jūs įsidarbinote naujoje darbovietėje, kurioje yra įprasta dėvėti klasikinius drabužius? O gal tiesiog persikėlėte gyventi į naują vietą ir norėtumėte atsinaujinti aplinkiniams pristatydama visiškai kitokį savo įvaizdį? Jei svarstote, kaip galėtumėte lengviau pakeisti savo dabartinį įvaizdį užtikrinant, kad jis visuomet būtų stilingas, esate teisingoje vietoje!

Klasikinis stilius yra amžinas ir niekuomet nesenstantis. Jei dabartinius ką tik naujausias mados tendencijas atitikusius drabužius ir aksesuarus pakeisite klasikiniais, galite būti visiškai tikros, kad niekuomet neprašausite pro šalį. Pasirinkusios klasikinį stilių jūs savo drabužių spintoje visuomet turėsite tai, kas puikiai veikia ir tinka bet kuriai pasirinktai progai. Taigi, kaip visą tai pasiekti?

Žinokite, koks yra jūsų stilius

Kiekvienas žmogus turi savo asmeninį stilių – tiesiog reikia jį nustatyti, suprasti ir pradėti juo „gyventi“. Mūsų stilius yra mūsų asmenybės, nuotaikos, požiūrio, pomėgių, gyvenimo būdo, praeities potyrių ir to, kas mus įkvepia, mišinys. Kuomet jūs atrasite savo asmeninį stilių, puikiai žinosite, kad atrodote puikiai ir jaučiate didelį pasitikėjimą savimi. Ir nepaisant to, koks stilius jums patinka – bohemiškas, aukštosios mados, minimalistinis ar klasikinis – jūs galite užtikrinti, kad bet kuria proga jūsų įvaizdis bus nepriekaištingas ir stilingas.

Iš klasikinių medžiagų pagaminti drabužiai

Iš klasikinių medžiagų pagaminti drabužiai yra amžini ir niekuomet neišeinantys iš mados, todėl svarstydamos, kuo turėtumėte papildyti savo drabužių spintą, nuo šiol žinosite atsakymą. Medvilnė, vilna, linas ir šilkas – tai yra bazinės medžiagos, kurios atlaikys bet kokius laiko metamus iššūkius (ypač, jei iš pastarųjų medžiagų pagaminti drabužiai bus tinkamai prižiūrimi).

Taip pat, jei pasirinksite iš minėtų medžiagų pasiūtus drabužius, turėsite labai didelę pasirinkimo laisvę. Tai suteiks jums puikią galimybę praplėsti savo drabužių spintos asortimentą, papildant ją ilgaamžiškomis ir visuomet stilingomis detalėmis.

Jei dvejojate, pasirinkite neutralias spalvas

Labai ryškūs ir į akį akimirksniu krentantys raštai gali puikiai pasitarnauti formuojant jūsų naująjį įvaizdį, tačiau tokių pasirinkimų atveju jūs galite nesijausti komfortiškai ir jaukiai. Todėl tuomet labai praverčia neutralių spalvų drabužiai. Tipinės neutralios spalvos yra balta, smėlinė, kreminė, tamsiai mėlyna, juoda ir pilka. Žinoma, jums tikrai nebūtina nuo galvos iki kojų būti apsirengusioms juodai (ar kita neutralia spalva). Monochrominės spalvos suteikia puikią galimybę rinktis įvairias spalvas, kartu išsaugant klasikinio stiliaus pojūtį.

Kūno linijas tobulai atitinkantys drabužiai – raktas į sėkmę

Klasikinis stilius yra neatsiejamas nuo tobulai jūsų kūno linijas atitinkančių drabužių. Tai reiškia, kad tokie drabužiai turėtų būti nei per ankšti, nei per dideli. Jų pagalba jūs turėtumėte gebėti parodyti savo figūrą, tačiau tai padaryti neperspaudžiant. Ir net jei jūs baiminatės dėl to, jog jūsų drabužių spintoje būtų sunku atrasti tobulai jūsų figūrai tinkančius drabužius, nepamirškite, kad mėgstamus drabužių modelius galite pakoreguoti pas profesionalius siuvėjus, tokiu būdu išvengdamos bet kokio papildomo galvos skausmo.

Niekuomet neatidenkite pernelyg daug

Norint suformuoti klasikinį stilių reikėtų nepamiršti ir kuklumo bei rafinuotumo. Todėl niekuomet neturėtumėte parodyti pernelyg daug. Tokio stiliaus pasirinkimo atveju jūsų iškirptė, kaip ir juosmens sritis, turėtų būti uždengta. Taip pat jūsų glaustinukės, suknelės ar kiti viršutiniai drabužiai neturėtų atidengti jūsų liemenėlės. Tuo tarpu suknelės ir sijonai turėtų būti vos aukščiau kelių arba šiek tiek žemiau kelių.

Ieškote naujų klasikinio stiliaus drabužių? Pats metas apsilankyti https://sidonas.lt/ ir išsirinkti tai, kas atitinka jūsų skonį!

Ankstesnis straipsnisEnergetinio naudingumo sertifikatai – ne tik formalumas, bet ir reali nauda
Kitas straipsnisElektromobilio įkrovimas namuose – kodėl reikalinga įkrovimo stotelė?