Įmonės civilinės atsakomybės draudimas kelionėms ir komandiruotėms

Žmonių požiūris į keliones skirtingas. Vieni teigia, kad tai brangus malonumas. Kiti šneka, kad nemėgsta keliauti, kad verčiau pasilieka namie ar atostogas leidžia sodyboje. Tačiau nemažai atostogas planuojančių asmenų sutinka, jog įmanoma ir pakeliauti, ir įdomiai laiką praleisti, ir nelikti tuščiomis kišenėmis. Apie tai užsiminus tiesiog būtina pakalbėti apie paskutinės minutės keliones.

Kas gi tos paskutinės minutės kelionės? Avantiūra ar galimybė sutaupyti? Ko gero, teisūs tie, kurie įžvelgia ir viena, ir kita. O ko yra daugiau – avantiūros ar ekonomijos? Kelionių organizatoriai pabrėžia kelionės trukmę. Galima daryti tokią prielaidą: jei vykstama ilgesniam laikui, tai avantiūra didesnė, mat „pagavęs“ paskutinės minutės pasiūlymą daug nepriplanuosi. Kita vertus, jeigu jau kokias dvi savaites ieškote patrauklių pasiūlymų, tai ir be tikslios kelionės krypties daugmaž žinote, kiek lėšų galite skirti ir t. t.

Net ir tie, kurie teigia, jog gyvenime svarbiausia ne pinigai, pripažįsta, jog dėliojant atostogų planus piniginės storis ir banko kortelės turinys lemia daug ką. Tačiau pasirodo, kad naudojantis internetu įmanoma rasti finansiškai patrauklų variantą – netgi tokį, kokio nesitikėta.

Net jeigu ir nesiruošiama niekur vykti, net jeigu atostogos tik po pusmečio, paskutinės minutės kelionės gali sudominti. Juk pradėjus tyrinėti šią sritį atrandama daug aktualių dalykų, susijusių tiek su pasiūlymų pobūdžiu, tiek su kainomis. Iš pradžių galbūt susidaro įspūdis, kad kelionių paieškos sudėtingos, kad aiškumo čia itin trūksta. Bet po kurio laiko viskas kur kas aiškiau, susipažįstama su pasiūlymais, išgryninami tam tikri kriterijai. Ir vykstama atostogauti. Gal kartą per pusmetį, gal rečiau, o gal dažniau. Gal į kaimyninę šalį, o gal už tūkstančių kilometrų… Gal šen, gal ten…

Taigi, paskutinės minutės kelionės yra dominanti tema, nes norisi pakeisti aplinką, pabuvoti kokioje svečioje šalyje. Kadangi tenka veltis į šiokį tokį kompromisą (nedelsti ir radus pasiūlymą leistis į kelionę), tokie vykimo svetur variantai siūlomi pigiau. O kartais ir kaina patraukli, ir kompromisų jokių nėra. Kaip „užtaikysite“, taip ir bus.

 

 

Ankstesnis straipsnisKodėl verta rinktis darbą Danijoje
Kitas straipsnisMitai, neretai sutinkami kalbant apie LED apšvietimą

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here