„Maxima“ savo sąskaita pigina dar 500 populiarių prekių

Įgyvendindamas ilgalaikę kainų mažinimo strategiją prekybos tinklas „Maxima“ nuo šiandien pigina dar 500 pirkėjų pamėgtų prekių. Šių metų vasarį prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvėse jau sumažintos daugiau kaip tūkstančio maisto produktų ir kitų prekių, kurios sudaro kasdienį lietuvių pirkinių krepšelį, kainos.

Prekybos tinklo duomenimis, pirkdami atpigintas prekes pirkėjai jau sutaupė daugiau kaip 2 mln. eurų. Daugiausiai – pirkdami šviežio maisto ir bakalėjos prekes, nes šios prekės vyravo atpigintų prekių sąraše. Antruoju kainų mažinimo etapu šiuose skyriuose taip pat piginama daugiausiai prekių – vidutiniškai 12 proc. pinga kai kurios populiarios šviežios mėsos ir žuvies prekės, kai kurie vaisiai ir daržovės, pieno produktai, duonos, konditerijos ir kulinarijos gaminiai, piginama ir kitų bakalėjos ir buities prekių.

„Mūsų strategija mažinti nuolatines populiarių prekių kainas pasiteisino. Visuomenės apklausos rodo, kad šis mūsų žingsnis vertinamas palankiai, pirkėjai pageidauja atpiginti ir daugiau prekių, ypač šviežio maisto produktų. Matome, kad į pirkinių krepšelius dedama vis daugiau prekių su nuolat mažomis kainomis, lyginant jų proporciją su prekėmis, kurioms taikomos nuolaidos. Šiuo metu kas penkta prekė mūsų pirkėjų krepšeliuose – iš prekių, kurių kainas mažinome savo sąskaita, sąrašo“, – sako bendrovės „Maxima LT“ generalinis direktorius Žydrūnas Valkeris.

Pasak jo, strateginis sprendimas mažinti nuolatines populiarių prekių kainas padėjo bendrovei išlaikyti stabilius ar net sąlygojo pagrindinių rodiklių gerėjimą – apyvartos, vidutinio krepšelio vertės ir apsipirkimų skaičiaus didėjimą, pardavimų kiekio augimą.

Šį prekybos tinklo „Maxima“ žingsnį palankiai vertina ir devyni iš dešimtiems tinklo pirkėjų, tiek pat sakėsi norintys, jog būtų atpiginta dar daugiau prekių. Tai rodo prekybos tinklo „Maxima“ socialiniame tinkle kovo pabaigoje atlikta apklausa, kurioje dalyvavo daugiau nei 1,4 tūkst. respondentų. 77 proc. apklaustųjų jau ne kartą įsigijo prekybos tinklo savo sąskaita atpigintų prekių ir ateityje taip pat ketina jų pirkti.

Šių metų kovo pabaigoje „Maxima“ užsakymu atlikta Lietuvos gyventojų apklausa tiesioginio interviu metodu gyventojų namuose parodė, kad 60 proc. pirkėjų pirmojo kainų mažinimo etapu atpigintos prekės jau padėjo sutaupyti. Sumažėjusias kainas geriau pastebi ir vertina mažesnių vietovių bei rajoninių miestų gyventojai – „Atpigo“ pastebėjo 68 proc. jų. Miestuose „Atpigo“ ženklu pažymėtų prekių pastebimumas taip pat aukštas (58 proc.), kiek prasčiau kainų mažėjimą pastebi kainoms mažiau jautrūs trijų didžiųjų miestų – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos – gyventojai (46 proc.).

Iš viso per du kainų mažinimo etapus atpiginęs beveik 1,5 tūkst. prekių prekybos tinklas „Maxima“ šiais metais kainas dar mažins ir ateityje – laikydamasis savo ilgalaikės kainų mažinimo strategijos ir toliau pigins populiarias, pirkėjų pamėgtas prekes.

Kainos mažintos ir toliau mažinamos bendrovės „Maxima LT“ pelno sąskaita, bendrovei mažinant prekybinį antkainį. Bendrovės investicijos į mažesnes nuolatines kainas per 2015 metus sieks apie 10 mln. eurų. Planuojama, kad visos per 2015 metus atpigintos prekės sudarys apie ketvirtadalį „Maxima“ tinklo bendros apyvartos.

229 prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvėse kasdien apsiperka daugiau nei 0,5 mln. pirkėjų, juose dirba daugiau nei 16 tūkst. darbuotojų.

Ankstesnis straipsnisLietuvai aktuali vaikų antsvorio problema – nesveiko ir nesaugaus maisto pasekmė
Kitas straipsnisReitinge „U-Multirank“ ištaisius netikslumus – dar geresnis KTU įvertinimas

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here