Nuo šiol visose Baltijos šalyse esančiose “Lukoil” degalinėse už kurą galima atsiskaityti Bitcoin virtualia valiuta. Šį sprendimą pristatė lietuvių valdoma Bitcoin keitykla “SpectroCoin.com” savo mobiliasias pinigines integruodama į lietuvių sukurtą “WoraPay” mobilių mokėjimų sistemą.

Ši paslauga padės Bitcoin naudotojams Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje lengviau panaudoti savo bitkoinus gyvenimiškose situacijose, bei nereikės rūpintis bitkoinų išsikeitimu į eurus prieš važiuojant užsipilti kuro. Kaip prisimena “SpectroCoin.com” vadovas Vytautas Karalevičius: “neperseniausiai viena iš keityklos klientus aptarnaujančių merginų buvo sulaukusi kliento prašymo, kuo greičiau iškeisti jo turimus bitkoinus į eurus ir pervesti į jo kortelę, nes jam kelionėje pasibaigė kuras ir su savimi neturėjo pinigų”. Tad ši integracija padės išvengti ir tokių kurioziškų situacijų.

Verta paminėti, kad atsiskaitant mobiliąją pinigine “Lukoil” degalinėje yra suteikiama 5 euro centų nuolaida vienam litrui kuro.

Atsiskaitymas “Lukoil” degalinėse yra papildoma mobilių “SpectroCoin.com” piniginių, skirtų iPhone, Android, Windows Phone mobiliesiems telefonams, galimybė. Ši mobili piniginė taip pat leidžia, pirkti ir parduoti virtualią valiutą, bei pilnai valdyti savo “SpectroCoin.com” sąskaitą.

Šis sprendimas yra ne tik gražus virtualių bei fizinių mokėjimų simbiozės pavyzdys, bet ir dviejų Lietuvos startuolių ekosistemos narių partnerystės pavyzdys.  Nors tiek “SpectroCoin.com”, tiek “WoraPay” yra priskiriamos finansinių technologojų įmonėms, tačiau “SpectroCoin.com” daugiau dėmesio skiria darbui su klientais (verslas-klientui modelis), tuo tarpu “WoraPay” kuria mokėjimų sistemų infrastruktūrą ir orentuojasi į verslo klientus (verslas-verslui).

“Lukoil” degalinės nėra vienintelė vieta, kur galima atsiskaityti bitcoin. Šio sprendimo dėka bitcoin galima susimokėti maitinimo įstaigose: “TakeWay”, “Basilico”, “ManoGuru”, “Borsch”, “Grillink“ bei daugelyje kitų vietų.

Tai ne vienintelė naujiena, kurią savo klientams šį mėnesį pristatė “SpectroCoin.com”. Įmonė išleido savo mokėjimo kortelę, kuri palengvina atsiskaitymą internetu, bei leidžia papildyti mobiliųjų telefonų sąskaitas net 123 šalyse.

„Spectro Finance“ komanda, suburta trijų lietuvių – Vytauto Karalevičiaus, Manto Mockevičiaus bei Justo Dobiliausko. Pernai įmonė Lietuvos ir Europos rinkai pristatė “SpectroCoin.com”, sprendimą leidžiantį lengvai naudotis virtualia valiuta – bitkoinais, bei “SpectroCard.com” – virtualią nebankinę mokėjimo kortelę.

Related Bitcoin News: Bitcoin Continues its growth

Ankstesnis straipsnisČernobylio patirtis – nesibaigianti kova su „nematomu” priešu
Kitas straipsnisLietuviai būtiniausioms išlaidoms išleidžia daugiau nei estai, bet mažiau nei latviai

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here