Lietuvą galima drąsiai vadinti šių metų Europos turizmo atradimu. Sulaukus dėmesio iš tokių leidinių kaip „Lonely Planet”, svarbu išnaudoti pastaruoju metu išaugusį turistų susidomėjimą ir pristatyti Lietuvą kaip patrauklią ir daug pasiūlyti galinčią vietą, teigia atvykstamojo turizmo sektoriuje dirbantys specialistai.

„Šį sezoną pristatėme Lietuvą trijose tarptautinėse turizmo parodose, tikėdamiesi paskatinti dar daugiau turistų atrasti mūsų šalį”, – sako UAB „Via Hansa Vilnius” direktorė Jurgita Šližytė. – „Užsieniečius domina ne tik laisvalaikio, bet ypač verslo renginių ir konferencijų (angl. MICE) turizmo galimybės. Lietuva gali pasiūlyti puikią konferencijų infrastruktūrą ir pakankamai konkurencingas kainas.”

UAB „Via Hansa Vilnius”, pasinaudojusi Europos regioninės plėtros fondo parama, dalyvavo trijose tarptautinėse parodose. Pernai gruodį ji Lietuvą pristatė BTEXPO parodoje Briuselyje, sausio mėnesį vyko į MATKA Helsinkyje, o kovo gale dalyvavo TUR parodoje Geteborge.

„Užmezgėme ryšius su daugiau nei šimtu verslo įmonių”, – sako J.Šližytė, pridurdama, kad ir „Via Hansa Vilnius”, ir Valstybinis turizmo departamentas, parengęs nacionalinę turizmo strategiją, didžiausią atvykstamojo turizmo augimo potencialą mato Skandinavijos, Beniliukso ir vokiškai kalbančių šalių rinkose. „Lietuva šių šalių žmonėms įdomi kaip visiškai greta esanti, tačiau iki šiol mažai pažįstama vieta”,  sako J.Šližytė.

UAB „Via Hansa Vilnius” siekia plėsti savo konkurencingumą užsienio rinkose ir taip prisidėti prie nacionalinės turizmo strategijos įgyvendinimo. Projektą „Uždarosios akcinės bendrovės „Via Hansa Vilnius“ eksporto potencialo didinimas parėmė Europos regioninės plėtros fondas.

Projekto vertė 30 535,02  EUR, finansavimo suma 60% projekto vertės.

Ankstesnis straipsnis„Maxima“ pradeda įgyvendinti šių metų plėtros planus
Kitas straipsnisKTU Karjeros centro vadovė: privalomoji karo tarnyba gali duoti daugiau, nei atimti