Kur yra g taškas?

Garsusis ir paslaptingas G taškas – visi apie jį yra girdėję, tačiau tik nedaugelis žino, kur jis yra. Šios itin jautrios srities atradėju laikomas vokiečių ginekologas Grafenbergas, kuris jį apibūdino gana išsamiai. Daugelis moterų ir vyrų gali padėkoti jam už tai, kad jis ne vienam asmeniui padovanojo naują malonumo galimybę, o kitiems pasakė, kaip tą malonumą suteikti partnerei.

Kur yra G-taškas ir kas tai?

G taškas – nedidelė sritis ant makšties priekinės sienelės, kuri yra  3-6 cm atstumu nuo jos įėjimo, tiesiai po gaktos kaulu ir už šlaplės. G taškas susidarė iš kitos klitorio pusės, kuris yra makšties išorėje, o minėtas taškas – jos viduje.
Manoma, kad taškas G yra vyrų prostatos analogas. Šioje vietoje taip pat yra liaukų audinys, beveik toks pats kaip ir prostatos. Jis randamas aplink moters šlaplę. Kalbant tiksliau, tai ne taškas, o trimatis objektas, kurio matmenys yra apie 30 x 20 x 10mm, tai yra daug mažiau nei vyro organo analogo.

G taškas
G taškas

Norėdami rasti G tašką, pereikite prie „mokslinių tyrimų”, kai partnerė jau yra pakankamai susijaudinusi. Tuo metu ši zona padidėja beveik dvigubai. Jei dar nežinote, kur yra jūsų partnerės G taškas, tuomet atlikti paiešką bus lengviau, jei ji gulės ant nugaros. Glostant partnerę, įveskite pirštus arba liežuvį į jos makštį ir švelniai patikrinkite plotą, esantį 2-6 cm nuo įėjimo į makštį atstumu. Ši vieta turėtų būti kur nors netoli gaktos kaulo ir jaučiama kaip nedidelis kauburėlis. Audinys čia yra šiek tiek tankesnis nei aplink ir išorine struktūra šiek tiek primena graikišką riešutą. Apie sėkmingas paieškas tai pat galite suprasti iš partnerės reakcijos.

Moters ejakuliatas, kuri yra taip pat gana mažai žinomas reiškinys, taip pat parodo sėkmingą G taško stimuliavimą. Kadangi jis yra sudaryta iš liaukų, o erotinio masažo metu jos yra paveikiamos ir išskiria šiek tiek skysčio. Seksologai mano, kad šio skysčio funkcija yra pridėti drėgmės, kad spermatozoidai lengviau nukeliautų į gimdą prie kiaušinėlių.

G taško stimuliavimas

Kadangi G taškas glaudžiai susijęs su šlaple, todėl kai kurioms moterims jausmas iš pradžių bus panašus į norą nueiti į tualetą. Todėl, jei nei jūs, nei partnerė neturėjo patirties su G taško masažu, prieš tai reikėtų nueiti į tualetą, kad procese nekiltų jokių abejonių. Radę šį tašką, neskubėkite iš karto masažuoti intensyviai. Pirma, ten yra gleivinė, todėl jūs rizikuojate pakenkti, jei naudosite intensyvius veiksmus. Antra, vieta yra labai jautri, todėl partnerei tai gali būti net skausminga. Būkite švelnus ir atsargus. Periodiškai reikėtų keisti judesių kryptį ir intensyvumą, bei spaudimo jėgą, nes prie monotonijos greitai priprantama, o tai susilpnina efektą. Tinkamas šio taško masažas užtikrina jūsų partnerės orgazmą.

Ankstesnis straipsnisLietuviai dažniau skaito popierines knygas, bet nevengia ir elektroninių
Kitas straipsnisKada skambinti 112?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here