vartojimo paskolos

Visi žmonės turi skirtingus finansinių pajamų šaltinius, kiekius bei privalomas išlaidas. Tačiau, lygiai taip pat kiekvienam žmogui visada gali nutikti netikėtų situacijų, kai reikalinga papildoma finansinė pagalba iš išorinių šaltinių. Tokiais atvejais žmonės dažniausiai pasimeta, nes nėra tikri kaip iškilusią problemą išspręsti – ir tai yra visiškai natūralu. Juk būtent todėl ir egzistuoja skirtingi finansinės pagalbos šaltiniai.

Šiomis dienomis egzistuoja daug skirtingų variantų, kaip galima greitai gauti pinigų, tačiau vienomis populiariausių kasdienėms išlaidoms padengti išlieka greitieji kreditai bei vartojimo paskolos. Abu variantai turi savų privalumų ir trūkumų į kuriuos būtina atsižvelgti vertinant kiekvieno žmogaus individualią situaciją bei finansinę padėtį.

Kuo skiriasi greitųjų kreditų ir vartojimų paskolų sąvoka?

Vartojimo paskola yra tokia paskola, kuri dažniausiai yra naudojama kasdienėms nedidelėms išlaidoms. Taip pat, populiariausia ją imti iš tradicinių bankų. Vartojimo paskola ypač praverčia žmonėms, norintiems darytis remontą, atsinaujinti baldus namuose, įsigyti naują automobilį ar sutaisyti senąjį. Tokios paskolos suma gali siekti net keliasdešimt tūkstančių, o palūkanos yra mažesnės nei greitųjų kreditų. Paskolos gavimo procesas dažniausiai gali užtrukti nuo kelių dienų iki kelių savaičių.

Tuo tarpu, greitasis kreditas yra greitas būdas gauti sąlyginai nedidelę pinigų sumą didesnėmis palūkanomis, nei imant vartojimo paskolą. Greitieji kreditai yra ypač naudingi žmonėms, kuriuos ištiko netikėti finansiniai sunkumai ir reikia skubaus finansavimo. Tai galėtų būti netikėtos sveikatos problemos, artimojo mirtis ar net netikėtos automobilio taisymo išlaidos. Greitasis kreditas yra pervedamas į banko sąskaitą žymia greičiau nei vartojimo paskola, nes ir pats paraiškos pateikimo procesas yra žymiai greitesnis.

Kada rinktis vartojimo paskolą?

Vartojimo paskolą protingiausia būtų rinktis tokiu atveju, kai jums pinigai nėra reikalingi tuojau pat. Tai visai nereiškia, kad reikės pinigų ilgai laukti. Tiesiog jei pinigų jums reikia tokiam dalykui kaip nauji baldai, automobilis ar nauja buitinė technika, protingiau būtų pasiimti vartojimo paskolą, kurios suma būtų didesnė, o palūkanos nedidelės. Tokią paskolą galėsite grąžinti per jums ir skolintojui tinkamą laiką, o dažnai bankai net leidžia jums panorėjus visą sumą gražinti anksčiau nutarto termino, kas dar labiau sumažintų palūkanų dydį.

Kada rinktis greitąjį kreditą?

Greitąjį kreditą vertėtų rinktis nutikus visiškai neplanuotai finansinei situacijai ar nelaimei. Greitasis kreditas ypač gelbsti tokiais atvejais, nes reikalinga pinigų suma yra pervedama į jūsų banko sąskaitą dažniausiai tik kelių valandų bėgyje. Greituoju kreditu galėsite pasiskolinti žymiai mažesnę pinigų sumą, nei su vartojimo paskola, tačiau pinigai bus jūsų rankose akimirksniu. Taip pat, pačios palūkanos bus didesnės už taikomas vartojimo paskolai, nes grąžinimo terminas bus trumpesnis.

Greitasis kreditas ir vartojimo paskola yra du visiškai skirtingi dalykai ir šiuo atveju nėra gero ar blogo pasirinkimo. Sprendimas priklauso griežtai tik nuo priežasties, kodėl jums reikalinga vartojimo paskola arba kreditas, per kokį terminą pasiskolintus pinigus galėsite grąžinti ir kas labiau apsimoka būtent jums. Abu pasirinkimai turi savų privalumų ir trūkumų, kuriuos reikėtų apsvarstyti vertinant kiekvieną situaciją individualiai.

Ankstesnis straipsnisKokios valymo priemonės tinka virtuvės priežiūrai?
Kitas straipsnisDažniausi mašinos gedimai. Kada lietuviams labiausiai reikia pagalbos?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here