kreditas

Pastaruoju metu greitieji kreditai internetu taip plačiai reklamuojami, kad jau rodos turėtume žinoti apie juos viską. Tačiau, ar taip yra iš tiesų? Dažnam gali kilti klausimas, ar suteikiami kreditai internetu ilgesniam laikui , ar įmanoma pratęsti grąžinimo terminą, kokia tvarka suteikiami kreditai internetu ir taip toliau. Apie visa tai ir pakalbėsime šiame straipsnyje ir pažvelgsime, kokiomis ypatybėmis pasižymi greiti kreditai internetu Lietuvoje .

Kredito internetu privalumai

Kreditai šiais laikais suteikiami praktiškai visur – pradedant bankais ir baigiant spaudos kioskais. Tačiau žinant, kaip į mūsų gyvenimą veržiasi informacinės technologijos, nenuostabu, kad vis populiarėja kreditai internetu . Toks kredito gavimo būdas yra itin patogus nuolat skubantiems šiuolaikiniams žmonėms. Juk norimą sumą pinigų galima gauti per keliolika minučių, net neišėjus iš namų. Suteikiami kreditai internetu visa para , kas yra paranku tokiu atveju, kai pinigų prisireikia vėlyvą vakarą ar naktį.

Paskoliukas kreditai internetu ilgesniam laikui suteikiami ir ilgesniam laikui. Klientų patogumui kai kurios kredito bendrovės suteikia galimybę trumpalaikį kreditą paversti ilgalaikiu, ir suteikti galimybę pasiskolintus pinigus turėti ilgesniam laikui . Šiuo atveju pats klientas gali pasirinkti laikotarpį, per kurį nori grąžinti pasiskolintą pinigų sumą. Tačiau, reikėtų žinoti, kad norint kredito grąžinimą pratęsti ilgesniam laikui , daugelis kredito bendrovių klientams kelia keletą sąlygų: klientas turi būti dirbantis ir neturėti skolų kitoms įmonėms.

Dar vienas malonus aspektas, kuriuo pasižymi greitieji kreditai internetu visa para , yra tai, kad kai kurios kredito bendrovės klientams, besikreipiantiems į įmonę ne pirmą kartą, pasiūlo lojalumo planą ir suteikia palankiausias sąlygas bei pačias mažiausias palūkanas.

O taip pat kreditai internetu ilgalaikiai suteikia galimybę grąžinti pasiskolintus pinigus greičiau, nei esate įsipareigoję.

Kaip suteikiami kreditai internetu?

Visų pirma reikia užsiregistruoti pasirinktos kredito bendrovės internetinėje svetainėje. Registracijos metu į nurodytą banko sąskaitą jūsų bus paprašyta pervesti registracijos mokestį – 1 centą. Reikėtų žinoti, kad kreditas internetu be registracijos mokescio neįmanomas, kadangi pervesdami simbolinį vieno cento mokestį, patvirtinate savo tapatybę ir nurodote, kad turite veikiančią banko sąskaitą.

Vėliau teks užpildyti prašymą, kuriame nurodysite reikiamus asmeninius duomenis bei informaciją apie tai, kokie kreditai jus domina.

Priklausomai nuo paros meto, kuriuo kreipiatės į kredito įstaigą, už kelių ar keliolikos minučių jums bus pranešta, ar bus suteikiamas pageidaujamas kreditas internetu . Sumos, kurias suteikia įvairios kredito bendrovės, gali skirtis, tačiau kiekvienas atvejis yra individualus ir tik pagal kliento duomenis nusprendžiama, kokią maksimalią sumą galima suteikti. Kredito bendrovės darbuotojai tai nusprendžia atsižvelgdami į kliento mokumo istoriją, gaunamas pajamas bei kitus kriterijus. Kreditai internetu ilgesniam laikui paprastai būna didesnėms sumoms, o mažas sumas klientams tenka atiduoti gana greitai. Jei bendrovė negali suteikti kliento pageidaujamos pinigų sumos, paprastai pasiūlo kitą pinigų sumą.

Dar vienas svarbus aspektas, norint gauti greitas kreditai internetu yra tai, kad klientas turi būti Lietuvos Respublikos pilietis, turintis galiojantį asmens dokumentą, bei turi neturėti nemokumą liudijančių mokėjimo istorijų bei finansinių įsipareigojimų, kurie viršytų 40 procentų mėnesinių pajamų.

Taigi, kreditai internetu ilgesniam laikui , patogus ir greitas būdas gauti norimą pinigų sumą neišėjus iš namų, bet prieš kreipiantis į kredito įstaigą būtina nuodugniai išsiaiškinti visus rūpimus klausimus, kad vėliau nekiltų nemalonių netikėtumų.

Ankstesnis straipsnisKokybiškos lietaus nuvedimo sistemos
Kitas straipsnisKreditas internetu

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here