lesiai

Kontaktiniai lęšiai itin dažna alternatyva akiniams. Dažniausiai kontaktinius lęšius renkasi jaunimas, kuris skundžiasi sutrikusiu regėjimu, tačiau nešioti akinių nenori. Tai puikus pasirinkimas, ieškant paprastesnio sprendimo regėjimui pagerinti. Pasirinkus lęšius vietoj akinių, dažniausiai galima laisviau jaustis. Nes viena pagrindinių akinių problemų – tai, jog jie yra brangūs, o sulūžti gali labai greitai ir paprastai.

Kontaktiniai lęšiai vietoj akinių

Tuo tarpu kontaktiniai lęšiai – daug paprastesnis ir pigesnis sprendimas. Kai kuriais atvejais vos kelis eurus gali atsieiti kontaktiniai lęšiai, išpardavimas šioms prekėms taikomas gana dažnai ir įvairiose prekybos vietose, pradedant vaistines, baigiant specializuotas parduotuves internete. Dažniausiai kontaktiniai lęšiai savo kaina skiriasi pagal tai, kokiam laikui jie yra skirti. Vieni pigiausių – vienadieniai lęšiai. Kontaktiniai lęšiai mėnesiui ar savaitei yra brangesni, tačiau mėnesiniai lęšiai yra vienas populiariausių sprendimų. Pirmiausia todėl, jog toks laiko periodas yra labai patogus. Lengva atsiminti, kada vėl reikia keisti lęšius ir ieškoti naujų.

Tačiau renkantis lęšius, reikia atkreipti ne tik į tai, kiek laiko galima juos dėvėti, bet ir kaip jie veikia. Lęšiai, kaip ir akiniai, yra skirtingi. Pirmiausia, jie skirstomi pagal dioptrijas. Jos skiriasi nuo tų, kurios taikomos akiniams, todėl jeigu pirmą kartą ieškote lęšių, reikėtų pasitarti su gydytojų, kokio stiprumo kontaktiniai lęšiai Jums reikalingi. Taip pat išsiaiškinti, iš kokių medžiagų jie turėtų būti pagaminti. Pavyzdžiui, rinkoje populiarėja Biofinity lęšiai. Tai kontaktiniai lęšiai jautrioms akims, sukurti taip, kad nedirgintų akies paviršiaus ir suteiktų tiek drėgmės, kiek reikalinga. Pagal modernią techniką pagamintas produktas leidžia ilgai jaustis komfortiškai. Todėl Biofinity mėnesiniai kontaktiniai lęšiai taip pat yra gana dažnas pasirinkimas.

Lęšiai padės sukurti stilių

Kontaktinių lęšių pardavėjai pastebi, jog vis dažniau į lęšių skyrių užsuka ir tie klientai, kurie ieško šio produkto ne regėjimui, bet stiliui. Rinkoje siūlomi įvairūs kontaktiniai lęšiai, keičiantys akių spalvą ir jie yra itin populiarūs ne tik artėjant Helovinui, bet ir ištisus metus. Specialūs lęšiai keičiantys spalvą gali leisti išpildyti savo svajonę ir iš rudaakio tapti mėlynakiu. Dažniausiai šie kontaktiniai lęšiai 24 valandas per parą parduodami internete, nes jiems nereikalinga speciali konsultacija. Tokie lęšiai neturi dioptrijų. Tačiau, kaip veikia akis tokie kontaktiniai lęšiai, atsiliepimai internete, padėtų sužinoti i anksto. Geriausia pasidomėti iš karto ir sužinoti, ko tikėtis. Gal i pirmo žvilgsnio atrodžiusi puiki idėja, galiausiai sukels per daug nemalonaus jausmo akims. Tokia patirtimi pasidalins lęšius jau nešioję žmonės.

Ankstesnis straipsnis8 faktai apie vandenį
Kitas straipsnis„D1S Xenon“ lemputės – kokybiškas apšvietimas kelyje

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here