naktinukai

naktinukaiMoteris kiekvienoje detalėje ieško tobulumo, todėl, kurdama ramybės ir poilsio oazę, apgalvoja visas smulkmenas, pradedant patalyne ir baigiant naktiniais drabužiais, kurie yra viena iš kokybiško ir pilnaverčio miego sudedamųjų dalių. Taigi, į ką būtina atkreipti dėmesį, renkantis kokybiškus naktinukus, pasakoja apatinio trikotažo elektroninės parduotuvės Apatinukai.lt specialistai.

Naktiniai rūbai turi būti draugiški odai

Jokia paslaptis, kad moteris itin daug dėmesio skiria savo veido odos priežiūrai, tačiau nereiktų pamiršti ir kūno, todėl, renkantis kasdieninius miego rūbus, pirmenybę vertėtų teikti natūraliems audiniams.  Medvilnė, šilkas ir kiti natūralaus pluošto audiniai puoselėja odą, jos nedirgina, nekelia alergijos, puikiai garina drėgmę. Tad net naktį prakaituojant, ryte jausitės gaivi ir puikiai išsimiegojusi. Tiesa, nereiktų bijoti elastano, nes jis naktiniams padeda išlaikyti formą, patogiai priglunda prie kūno, todėl naktinukai neprimena apdribusio bulvių maišo. Sintetiniai naktinukai, dažniausiai būna itin seksualūs, perregimi, atviri ir viliojantys, juos vilkėti galima išskirtinėmis progomis, norint sužadinti vyro geidulį, tačiau kasdienai tai tikrai nėra pats protingiausias ir geriausias pasirinkimas.

Patogumas

Jau geriau šiek tiek per dideli, nei per maži – tai itin populiarus mitas, perkant naktinius drabužius. Kaip ir kasdieniai drabužiai, naktinukai turi būti jūsų dydžio. Per dideli naktiniai, vartantis naktį, pradeda „suktis į kasas“, painiotis tarp patalų, todėl apie kokybišką miegą galite tik pasvajoti.  Tuo tarpu, per maži naktinukai kelsis į viršų, gali spausti per krūtinę ar rankas, todėl apie patogumą taip pat negalima kalbėti. Taigi, naktinukai turi būti jūsų dydžio, kad galėtumėte patogiai jaustis ir puikiai pasilsėti.

Grožis

Sakoma, kad skoniai nedraugauja, tačiau grožis ir estetika kiekvienos moters gyvenime užima labai svarbią vietą, todėl šių dalykų nereiktų pamiršti, net ir renkantis naktinius drabužius. Šiuo metu rinkoje yra išties labai daug pačių įvairiausių naktinių drabužių modelių, spalvų, tekstūrų, todėl rinkitės tai, kas jums labiausiai patinka, nekreipkite dėmesio į tai, kas šiuo metu madinga, nes jums teks su jais miegoti, o ne modeliui ant žurnalo viršelio.

Ankstesnis straipsnisDaliniai kroviniai
Kitas straipsnisPrabangių automobilių nuoma Kaune

1 KOMENTARAS

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here