Nors jau ne kartą sakyta, kad refinansavimas yra potenciali galimybė kiekvienam, kas apskritai ima paskolą, visgi ne visi žmonės tiki, kad jiems kada nors to reikės. Ir visgi, siūlome susipažinti su šia paslauga ir suprasti, kokiais atvejais jos gali prireikti.

Ką reikia žinoti apie refinansavimą:

  • Paskolu refinansavimas suteikiamas, kai negebate laiku grąžinti paskolos;
  • Refinansavimas suteikiamas dirbantiems žmonėms;
  • Suteikiamas pakankamus mokumo rodiklius turintiems asmenims;
  • Gali būti, kad refinansavimas bus paskutinis šansas;
  • Refinansavimo metu pratęsiamas grąžinimo terminas už tam tikrą kainą.

Kai veikia nenugalima jėga

Nereikia stebėtis, kad paskolu refinansavimas internetu net ir protingiausiems ir geriausiai viską planuoti mokantiems žmonėms gali būti reikalinga po nenugalimos jėgos. Net įstatymuose ši jėga yra apibrėžta. Įstatymai kurti tam, kad žmonės turėtų sveiko proto gaires visiems atvejams. Taigi, ir nenugalima jėga ne be reikalo ten įtraukta. Paskolų atveju, kreditu refinansavimas tikrai bus galimas, jeigu jus užklupo pati blogiausia padėtis.

Kai šis planas „C“ – didesnio verslo plano dalis

Tačiau reikėtų galvoti ne tik apie nelaimes ir stichijas, kai kalbame apie perkreditavimą. Verslininkų juk nelaikome nelaimėliais, negalinčiais nieko pakeisti gyvenime? Dažnai tai žmonės, kuriems pavydime. Nes jie pereina lynu, kad patektų į kitą vietą. Eiti lynu pavojinga ir tam reikia apsaugų. Taigi, tam tikra prasme, paskolos ir  perkreditavimas tampa tomis apsaugomis. Investuojant tenka turėti kapitalą. Kartais tai yra santaupos ar pelnas iš kito verslo (planas „A“), dažniau tai yra kokios nors paskolos (planas „B“). Jeigu nesiseka taip, kaip galėtų sektis geriausiai, reikalingas saugos diržas arba planas „C“ – skolu refinansavimas. Gali būti, kad yra dar ir koks nors planas „D“. Tačiau greituju kreditu refinansavimas yra skiriama ne juridiniam, o fiziniam asmeniui, tad verslininkas turi būti labai apdairus. Planu „D“ gali tapti kažkoks užstatytas turtas, kuris galėtų būti areštuojamas (arba parduodamas brangiau ir iš to susimokama paskola), verslo ne pelno atveju. Taigi, apie paskolų refinansavimą iš esmės galima kalbėti ir kaip tam tikrą finansinį verslo įrankį.

Kai daromi kompromisai su savimi

Dar vienas svarbus momentas – paskolos isiskolinusiems, kai yra galimybė grąžinti. Jų taip pat kai kuriems iš mūsų prireikia, kai mąstoma, kad galbūt geriau  refinansavimas su bloga kredito istorija ir suteikiami dar metai sau, negu paskolos grąžinimas. Galbūt žmogus nori pilnai užbaigti remontuoti ar statyti namą. Gal svarstoma emigruoti, dėl to kol kas pinigai negrąžinami, o panaudojami tai pirmai pradžiai, reikalingai emigracijai į turtingesnę šalį ir pan. Visa tai yra, tam tikra prasme, kompromisas su savimi ir geriausio ėjimo ieškojimas.

Kai tiesiog esate protingas, bet spontaniškas

Kartais refinansavimas isiskolinusiems, kaip ir pačios paskolos, yra reikalinga spontaniškiems žmonėms. Jie turi tikslą, jo link juda, tačiau eigoje kartais padaro išvadas, kad suklydo, ir iškart spontaniškai nori keisti kursą. Tai, žinoma, turi padarinių, pavyzdžiui, nepavyksta kaip planuota grąžinti paskolos. Tačiau tai irgi gali būti į naudą išeinantis sprendimas, jeigu tas kurso pakeitimas yra sėkmingas. Juk paskolos refinansavimas savaime yra geras dalykas, kuomet gauni šiek tiek daugiau laiko (tiek, kiek reikia) tam paskolos grąžinimui. Taigi, juo naudotis verta, priklausomai nuo situacijos.

Ankstesnis straipsnisEkovata – vienas iš patikimiausių apšildymo būdų
Kitas straipsnisPrograminė įranga už kurios naudojimą atsakingi įmonių vadovai

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here