trinkelės

Kai sužinai, kokia yra trinkelės kaina, gal ir imi galvoti, kad tau tiks ir senos, ir kad nebereikia šio malonumo. Tačiau geriau nesusigundyti savo šykštuolio siūlomais patarimais ir taupymo įpročiais. Geriau kloti pinigus kaip trinkeles ir džiaugtis naujo grindinio privalumais. Nežinote, kodėl blogai senosios trinkelės, ir kodėl verta būtų pasikloti naujas? Štai sąrašas labai rimtų priežasčių.

Lūžta batai

Ne viena aukštakulnius dėvinti dama gali paliudyti, kad trinkeles būtina pasidaryti lygias, nes su pastomis lūžta kulnai. Labai sunku eiti tokiu paviršiumi, už kurio tenka nuolat užkliūti, nugriūti, nuvirsti. Norisi, kad ėjimas būtų sklandus ir užtikrintas, todėl nereikia stebėtis, kad kiekviena moteris norėtų, jog jos namai ir aplink namus esančios erdvės būtų lygiai išklotos trinkelėmis. Batai lūžti gali ne tik dėl to, bet viski, kada kulniukai nuolat patenka į nemalonią susidūrimo su plytele padėtį, tenka nuliūsti. Iš tiesų, net jeigu užsidėtumėte ir kitokius paprastus lygiapadžius batus, pamatytumėte, kaip šie kelio nelygumai blogai juos veikia. Visada taip nutinka, kad tokios negražiai atsikišusios trinkeles kaina tampa tavo batų kaina. Padai, jeigu tik yra šiek tiek nekokybiškai prisiūti, tuojau pat atsikiša ir nuplyšta. Net jeigu dažnai eitumėte per akmenimis grįstą gatvę, pastebėtumėte tą patį efektą. Tai nereikia stebėtis, kodėl žmonės, kurie turi lygų kiemą, gali ilgiau dėvėti batus. Apskritai, vasarą kartais mes mėgstame dėvėti itin plonus batus, basutes, šlepetes. Net ir pats padas gali būti lengvas tarsi kartoninis. Tada kojos pėda labai gerai jaučia visus nelygumus, ir senų trinkelių reljefas tikrai nekvepia maloniu pasivaikščiojimu per grublėtą paviršių. Be to, kai turime labai prastą, išdaužytą, nelygų paviršių, čia pat palijus ima telkšoti baisūs lietaus vandens telkiniai. Kas nori patekti į tokią vietą ir pastovėti tarp balų? Tikriausiai, kad niekas nenori. Tai kam save taip kankinti, kam leistis būti aptaškomiems ar patiems šuoliuoti per balas? Daug geriau, kai paviršius yra lygus. Tuo labiau, kad šiais laikais dažnai trinkelių kaina yra prieinama, ir galima rinktis iš tikrai gausaus pasirinkimo.

Blogai dviračiui

Dėl negražaus paviršiaus kenkia ne tik jūsų padai, batai, akis, bet ir jūsų dviračio būklė. Jeigu norite ilgai važinėti savo mylimu dviračiu, tai neleiskite jam to daryti baisiu trinkelių taku. Tegul jis rieda gražiomis ir tvarkingai išasfaltuotomis gatvėmis, arba grindiniu, kur trinkelės išklotos ne ironizuojant normalios gatvės paveikslą, o viską darant sąmoningai ir atsakingai. Dviratis gali būti jūsų geriausias draugas, jeigu tik išmoksite juo tinkamai pasinaudoti. Žinoma, dviračiui labiausiai kenkia ne aštrūs trinkelių kampai, o visokios duobutės, į kurias jis turi vis įvažiuoti. Taip pat spygliai, nes jie greitai praduria padangas. Didžiausias nemalonumas, kurį patirsite važiuodami trinkelių išmuštu taku, bus tas, kad turėsite visą laiką stabdyti ir lėtinti, net jeigu riedėsite nuo stataus kalno. Juk bet kada galite užsikabinti už atsikišusios senos trinkelės ir nugriūti.

Negražu

Jeigu siekiate sukurti malonią aplinką, jeigu norite gyventi tokiuose namuose, kur viskas gražu ir sutvarkyta, stilinga, tai tuomet ir trinkelių klojimas turėtų jums būti priimtinas ateityje veiksmas. Juk kaip gi jūs gyvensite tokioje aplinkoje, kokioje gyvenate dabar, jeigu vis kasdien turėsite vaikščioti štai tokiais paviršiais? Sukurkite aplink save gražią aplinką su daugybe skirtingų spalvų ir formų spalvotų ir nespalvotų trinkelių. Tai yra įmanoma ir gražu.

Ankstesnis straipsnisIštepė tvorą smala
Kitas straipsnisKreditai greitieji

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here